Инсталиране на Windows 10 на Андроид таблет/лаптоп (2 в 1)

Dimbadboy

Registered
Здравейте,

Планирам да си купя нов лаптоп и модела на който съм се спрял се предлага както под Андроид така и под Windows. Разликата обаче е в цената, Андроид версията е с близо 200 лева по-евтина. Въпроса ми е дали ще е възможно да си взема по-евтината версия и след това да му кача Windows в последствие?

Благодаря предварително!
 
Dimbadboy каза:
Здравейте,

Планирам да си купя нов лаптоп и модела на който съм се спрял се предлага както под Андроид така и под Windows. Разликата обаче е в цената, Андроид версията е с близо 200 лева по-евтина. Въпроса ми е дали ще е възможно да си взема по-евтината версия и след това да му кача Windows в последствие?

Благодаря предварително!
Щом го има във версия с Windows не виждам, защо да не може.. Android-а си е Linux така или иначе..
 
Проблема е, че не знам как точно да променя "Boot Order"-a на Android, за да мога да му кажа първо да "boot"-не флашката с Windows на нея и след това Android. Ако някой може да помогне или да даде някакви насоки ще съм му много благодарен.
 
Доколкото съм запознат Android няма BIOS. Ако съм в грешка, може ли да кажеш как да стигна до него. Благодаря предварително.
 
Бъркаш се много. BIOS означава Basic Input/Output System (основна вход/изход система). Той е малък програмен код, който се стартира с включването на компютъра и се намира в чип, разположен на дънната платка. Всеки един компютър/лаптоп има BIOS. Може да няма операционна система като, Android, Windows или Linux. Най-често BIOS-а се пуска с F2 или F8, при стартиране на компютъра/лаптопа. BIOS-а се използва за конфигуриране на хардуеъра, или както в твоя случай кое да boot-не първо флашката или харддиска.
 

Горе