- Някои копчета на клавиатурата не работят
WT форуми -> Софтуер Хардуер -> Някои копчета на клавиатурата не работят
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
respec7_m3
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 28/11/2016 4:20 pm     Някои копчета на клавиатурата не работят Отговорете с цитат

Някои копчета от клавиатурата ми не работят от 1-2 месеца. Първоначално не обръщах кой знае какво внимание, но вече почнаха доста да ме дразнят, лаптопа ми е Acer Aspire E5-572G на около година е.
Някои копчета на клавиатурата не ра
Оградените копчета в зелено работят, а другите не. Преинсталирах драйвери няколко пъти, но без резултат. Искам да отбележа, че копчетата спряха да работят отведнъж не по отделно. Не са блъскани, не са заливани с вода, лаптопа не е разглобяван. Според мен проблема не е хардуерен, а се получава някакъв конфликт, но все пак изкажете мнение и вие?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
teroristd
Редовен
Редовен

Support: 80
Bonus: 172
Мнение 28/11/2016 4:45 pm      Отговорете с цитат

За първи път чувам за подобно нещо. Аз лично бих направил преинсталация на операционната система и ако не се оправи значи проблема е хардуерен.
Върнете се в началото
dakata__92
Активен
Активен

Support: 115
Bonus: 223
Мнение 28/11/2016 5:05 pm      Отговорете с цитат

Първо си преинсталирай всичките драйвъри. Преди време на приятел не му работеха част от тези копчета и Fn + комбинациите им. След преинстал на всички драйвъри свалени от сайта на производителя на лаптопа всичко се оправи. Още си бачкат. Следващият варянт е да си преинсталнеш ОС и чак тогава е напълно вероятно проблема да се окаже хардуерен. Smile
Върнете се в началото
respec7_m3
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 28/11/2016 6:40 pm      Отговорете с цитат

dakata__92 написа:
Първо си преинсталирай всичките драйвъри. Преди време на приятел не му работеха част от тези копчета и Fn + комбинациите им. След преинстал на всички драйвъри свалени от сайта на производителя на лаптопа всичко се оправи. Още си бачкат. Следващият варянт е да си преинсталнеш ОС и чак тогава е напълно вероятно проблема да се окаже хардуерен. Smile
Точно такъв е и моя проблем. Не ми работят и fn комбинациите с тези копчета, след малко ще преинсталирам всички драйвери Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Софтуер Хардуер Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети