WordPress - Всичко за блог системата

:D мерси за отговора но аз не искам да го хаквам, посто ми трябва да знам дали е възможно нещо подобно без достъп до сорса.
 
Колеги,търся нещо като реферал система за wordpress.. Идеята ми е всеки човек да си генерира линк,който да разпространява срещу което да получава точка на всяко уникално посещение. Някой правил ли е нещо подобно???
 
Забелязвам във блоговете направени на wordpress, че имат еднакъв сайдбар на всички страници (главна, категории, тема).

Това някаъв стандарт на wordpress ли е?

Търся темплейт при който ще мога да избирам съдържанието според това на кой раздел се намира (главна, категории, тема).

Примерни настройки:

- Намирам се на главната страница, там в сайдбара да има най-нови теми
- Намирам се в избрана категория, на сайдбара да показват всички теми от категорията
- Намирам се на някоя тема, там да показва отново най-новите теми


Това от настройки във wordpress ли зависи или от самият темплейт или по-оптимален вариант за потребителите сайдбара да е еднакъв на всички страници?
 
Някой ползвал ли е classifier за wordpress ?
http://colorlabsproject.com/themes/classifier/

Изглежда доста добре, поразгледах го, но 80$ са си 80$. Интересува ме при голям брой обяви как се държи и тн.
 
Привет колеги, трябват ми "благинки" за новинарски сайт. Моля предложете такива от рода на: хороскопи,времето и тн. Може и платени,ако някой от вас предлага.


Благодаря ви за отделеното време ;)
 
От кой файл може да се премахне линк. Става въпрос за този линк, който води до официалната страница на wordpress?
 
CyberKing каза:
От кой файл може да се премахне линк. Става въпрос за този линк, който води до официалната страница на wordpress?
И защо искаш да го махнеш?
 
Плъгин за потвърждение на мейл. Направих форма с Ninja Form за една томбола, но искам да накарам потребители да потвърдят регистрацията чрез мейл.
 

Горе