- Адаптивен дизайн или нещо от сорта
WT форуми -> HTML / Javascript / CSS -> Адаптивен дизайн или нещо от сорта
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
Mylastlovegone
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 20/01/2017 10:11 pm     Адаптивен дизайн или нещо от сорта Отговорете с цитат

Здравейте, намерих един xhtml дизайн отпреди няколко години. Дизайна ми допада адски много, но проблема е там, че през mozilla е прекалено голям или нормален (зависи с колко текст съм го запълнил), но под chrome и opera е направо ужасно, футъра се смалява и седи бяло под него. Предполагам, че има лесен метод за отстраняване на проблема ми, но от няколко часа търсене в гугъл така и не успях да намеря ефективно решение. Много ще съм благодарен, ако някой компетентен сподели опита си!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
explozen
Турист
Турист

Support: 13
Bonus: 26
Мнение 20/01/2017 11:02 pm      Отговорете с цитат

Сподели малко от кода за да дадем някакъв пример...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
joTunkiq
Активен
Активен

Support: 127
Bonus: 254
Мнение 21/01/2017 5:20 pm      Отговорете с цитат

Щом е стар дизайна, най-вероятно не е мислен да бъде респонсив.
Най-вероятно се ползват забити стойности за стандартни резлоюции като 1280 ? Или просто е зле кодиран . Както каза колегата, дай сктрийншот на проблема и някакъв семпъл код на html и css, естествено, защото само хтмл нищо няма да ни каже и ще го умуваме Smile Idea Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> HTML / Javascript / CSS Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети