Дата на раждане

dakata__92

Super Moderator
Какво може да се разбере от датата на раждане?
За годините, сезона, денят на раждане, зодията и хороскопа е ясно. Нещо друго да се сещате да може да се изчисли по тази дата?
 
В час по математика влиза инспектор. Прекъсва учителката и казва:
- Сега въпроси задавам аз! В тази стая има 24 ученика, 1 учителка, 1 инспектор, 52 обувки, 1 черна дъска, 28 бели и 11 цветни тебешира, 36 стъкла за прозорци, 18 щори и една гъба. Въпросът е на колко години съм аз?
Гробна тишина. Ръка дига Иван.
- Кажи момче!
- На 40! - смело отговаря Иванчо.
- От къде позна бе младеж?
- Еми в къщи имам брат на 20 и мама казва, че е полуидиот...
 
madmax_3 каза:
В час по математика влиза инспектор. Прекъсва учителката и казва:
- Сега въпроси задавам аз! В тази стая има 24 ученика, 1 учителка, 1 инспектор, 52 обувки, 1 черна дъска, 28 бели и 11 цветни тебешира, 36 стъкла за прозорци, 18 щори и една гъба. Въпросът е на колко години съм аз?
Гробна тишина. Ръка дига Иван.
- Кажи момче!
- На 40! - смело отговаря Иванчо.
- От къде позна бе младеж?
- Еми в къщи имам брат на 20 и мама казва, че е полуидиот...
Не думай! :?:
Полезен коментар, но не по темата. :D Изчислих в каква фаза е била луната по време на раждането. Какво образование се предполага че има човека. Какви вероятни ваксини има и за сега това. Други предложения имате ли освен тези от мен?
 
Ако знаеш и града на разждане можеш да изчислиш ЕГН-то.
 
deam0n каза:
Ако знаеш и града на разждане можеш да изчислиш ЕГН-то.

Създал съм отдавна такъв метод. Въпроса е какво друго мога да открия за даден човек според определено входно инфо.
 
Ако знаеш ОБЛАСТНИЯ град и ПОЛА на човека, можеш да определиш ВЪЗМОЖНИТЕ ЕГН-та. Ако знаеш ЕГН-то, можеш да определиш пола и ВЕРОЯТНАТА област, където е роден човека. Аз съм роден в един град, но ЕГН-то ми е от съседната област, защото броят комбинации е ограничен и когато се запълни, се взема от други области. Освен това, може да не роден в областния град. А има запазени комбинации и за родени извън България.
Освен това, за да е точен хороскопа, трябва да знаеш и ЧАСА на раждане и географската ДЪЛЖИНА на месторождението.
И още нещо, ако говорим за хороскопи. Това със зодиите е измислено много отдавна и за изминалото време зодиакалните знаците са се изместили от първоначалното си място поради движението на галактиката. Така, че по тоя въпрос всичко е ала-бала.
 
madmax_3 каза:
Ако знаеш ОБЛАСТНИЯ град и ПОЛА на човека, можеш да определиш ВЪЗМОЖНИТЕ ЕГН-та. Ако знаеш ЕГН-то, можеш да определиш пола и ВЕРОЯТНАТА област, където е роден човека. Аз съм роден в един град, но ЕГН-то ми е от съседната област, защото броят комбинации е ограничен и когато се запълни, се взема от други области. Освен това, може да не роден в областния град. А има запазени комбинации и за родени извън България.
Освен това, за да е точен хороскопа, трябва да знаеш и ЧАСА на раждане и географската ДЪЛЖИНА на месторождението.
И още нещо, ако говорим за хороскопи. Това със зодиите е измислено много отдавна и за изминалото време зодиакалните знаците са се изместили от първоначалното си място поради движението на галактиката. Така, че по тоя въпрос всичко е ала-бала.

Пак повтарям за EГН-то всичко ми е повече от ясно, хороскопи не са ми нужни, питам за нещо друго за което бихте се сетили?
 
Това е общо взето. Евентуално може да разбиеш някоя друга парола с тази информация.
 

Горе