- Гугъл + рестрикции
WT форуми -> Пари от интернет -> Гугъл + рестрикции
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
desita74
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 04/07/2017 10:01 am     Гугъл + рестрикции Отговорете с цитат

Последно време забелязвам, че като споделя моя статия в социалната мрежа Гугъл+ и по точно в "общностите" и направя проверка през друг профил в същата общност не ми излиза статията. Опитвала съм и със съвсем произволни сайтове да кача и пак не излиза. Проверка също правя и през потребителския си профил и нито един лайк нямам . С други думи ама никакъв трафик не мога да направя през Гугъл+. Преди около месец бях много доволна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
index
Man of HiTech

Support: 198
Bonus: 345
Мнение 10/07/2017 8:45 pm     Re: Гугъл + рестрикции Отговорете с цитат

desita74 написа:
Последно време забелязвам, че като споделя моя статия в социалната мрежа Гугъл+ и по точно в "общностите" и направя проверка през друг профил в същата общност не ми излиза статията. Опитвала съм и със съвсем произволни сайтове да кача и пак не излиза. Проверка също правя и през потребителския си профил и нито един лайк нямам . С други думи ама никакъв трафик не мога да направя през Гугъл+. Преди около месец бях много доволна.

Може ли да дадеш линк към страницата си в G+ ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Пари от интернет Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети