- Онлайн магазин за авточасти
WT форуми -> CMS -> Онлайн магазин за авточасти
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
Access
Потребител
Потребител

Support: 1
Bonus: 40
Мнение 01/10/2017 12:38 pm     Онлайн магазин за авточасти Отговорете с цитат

Здравейте, колеги.
Може ли малко помощ, защото не намирам никакви системи които да са приспособени за тази цел и нужните модули. Какви са вариантите да се добави към някоя от системите някакъв tecdoc модул или нещо подобно за да може да функционира сайта както трябва.
Благодаря предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
raiden
Активен
Активен

Support: 181
Bonus: 448
Мнение 01/10/2017 2:05 pm      Отговорете с цитат

Плащаш си да ползваш текдок като API, потърси доставчик в гугъл. Това е най-удачния вариант понеже няма да ти се налага да актуализираш базата данни
Другият вариант е да експортнеш (част от) БД на текдок и да си напишеш сайта сам - дълго и трудно упражнение, правил съм го и ако трябва да повторя цената ще е 5 цифрена. И предвид че текдок се актуализира ще трябва да вложиш допълнителен труд или пари за всеки ъпдейт.
И още нещо, ако правиш собствена БД на база на експорти ще ти трябва задължително vps, споделеният хостинг не позволява БД по-големи от 1GB
Иначе интеграция с коя да е платформа аз не знам да има
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> CMS Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети