- Новата графа
12
WT форуми -> Дъра-бъра -> Новата графа
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
dakata__92
Активен
Активен

Support: 119
Bonus: 231
Мнение 14/11/2017 3:35 pm      Отговорете с цитат

От цялата работа е жалко само, че форумът умира поради липса на всякакъв вид нововъведения и интересни уроци.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
teroristd
Редовен
Редовен

Support: 83
Bonus: 178
Мнение 14/11/2017 4:01 pm      Отговорете с цитат

dakata__92 написа:
От цялата работа е жалко само, че форумът умира поради липса на всякакъв вид нововъведения и интересни уроци.

До някъде съм съгласен, но според мен ценни са хората които помагат във форума. Уроци в нета бол, но никой не се е научил да програмира само с тях. Не е лошо да се пуснат нови уроци, но това пак зависи от хората. Все някой трябва да седне да ги направи. Щом проявяваш инициатива Дака, направи една серия уроци, пък може някой да последва примера ти Smile.
Върнете се в началото
Revelation
Потребител
Потребител

Support: 54
Bonus: 108
Мнение 14/11/2017 6:15 pm      Отговорете с цитат

Колко е готино да изтървеш драмите. Уроци вече трябва да се правят, н е колкото да има нещо, а да има нещо качествено направено. Но тези, които могат да го направят, нямат времето да се занимават.
Върнете се в началото
dakata__92
Активен
Активен

Support: 119
Bonus: 231
Мнение 14/11/2017 6:55 pm      Отговорете с цитат

Ключовата дума беше "интересни". Тоест липса на интересни уроци, но не визирам само тях а най-вече липсата на нововъведения в този форум. Той не се развива а само се поддържа там нещо да не е без хич. По-скоро обединяваща и оформящата дума, описваща от много време насам форума е "липса". Липсват прекалено много неща. Относно уроците, аз не се смятам за правилният човек, който може да ги пише. Да много неща знам и съм научил, вероятно бих се справил с изготвянето на материалите, но смятам себе си все още за обучаващ се в много области и не смятам, че бих бил полезен в този аспект. Да помагам по теми и проблеми на активни членове, да, но не и да създавам учебни материали. Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Дъра-бъра Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
12
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети