Проблем със сесия

Не можах да открия начин да го направя. Сесията всъщност съдържа url-a който го взимам от някоя страница например /offer/item/6, и целта е след логване да се върне на същата страница. Всъщност точно тази стойност губя.
 
Ами не знам как ти работи фреймуорка. Нямам ни малка представа кое как се вика и защо се вика.
Кога се вика конструктора, кога се вика run(), след прехвърляне вика ли се отново конструктора?

Трябва повече информация. Ако работеше с Ларавел, по-лесно бих ти помогнал или с който и да е друг фреймуорк, защото си имат документация и т.н. Но ти имаш твоя система, която от тука никой не знае как работи и какво точно правиш и просто даване на методите не върши работа.

Покажи как ги използваш с малко пояснения какво се случва, за да можем да си представим какво става и защо аджеба се изтрива тази сесия.
 
Revelation каза:
Покажи как ги използваш с малко пояснения какво се случва, за да можем да си представим какво става и защо аджеба се изтрива тази сесия.

Супер секретен ли е кода на системата? Може ли да я шернеш в гитхъб, например? :)
 
Fakeheal каза:
Revelation каза:
Покажи как ги използваш с малко пояснения какво се случва, за да можем да си представим какво става и защо аджеба се изтрива тази сесия.

Супер секретен ли е кода на системата? Може ли да я шернеш в гитхъб, например? :)

Не е тайна системата, аз дори съм пуснал първите файлове от нея в гитхъб още преди време, с мисълта да я развивам. Точно с теб говорихме за това :) .
 
Еми можете да видите каквото съм качил. Не съм пуснал цялата система защото мислех с ваша помощ да я направя по-добре, но още никой не се е включил.
 
teroristd каза:
Еми можете да видите каквото съм качил. Не съм пуснал цялата система защото мислех с ваша помощ да я направя по-добре, но още никой не се е включил.

За това ли говорим? https://github.com/teroristd/Solid
 
Fakeheal каза:
teroristd каза:
Еми можете да видите каквото съм качил. Не съм пуснал цялата система защото мислех с ваша помощ да я направя по-добре, но още никой не се е включил.

За това ли говорим? https://github.com/teroristd/Solid

Ако е това, въобще не върши работа.
 
Качил съм и другите файлове в гитхъб. Също така оправих проблема като просто стартирах сесията в index.php и я премахнах на другите места :) . Интересното е че като грешка даваше notice и въпреки това не работеше.
 
Е то доста неща ги няма отново, но щом си се оправил, супер.
Нотиса най-вероятно е бил, че вече имаш стартирана сесия и просто игнорира всяка следваща.

Между другото, не забравяй като си пуснеш сайта в продъкшън да изключиш грешките.
 
Revelation каза:
Е то доста неща ги няма отново, но щом си се оправил, супер.
Нотиса най-вероятно е бил, че вече имаш стартирана сесия и просто игнорира всяка следваща.

Между другото, не забравяй като си пуснеш сайта в продъкшън да изключиш грешките.

Аз в гитхъб съм пуснал само фрейма, а не сайта :) .
 
Ясно, но и с това пак нямаше да можем да ти помогнем, понеже няма ни вюта, ни модели - нищо. :D
 
Аз мислех че искате да видите как работи фрейма, а модели, вюта и контролери ги пускам тука ако има нужда.
 
Ами те не ни помагат особено за проблема ти, ако не виждаме поне моделите, където де факто използваш сесиите и т.н. От тези контролери няма какво важно и специфично да се види.

Но няма значение, нали се оправи. :D

П.П. Всъщност нищо в проекта няма, което можеше да ни помогне :D
 
Ще си позволя да направя малко отклонение от темата. Винаги чета(само чета) с интерес темите на terroristd. Защото винаги са дълги, пълни с мистерии и неочакван край. Поздравления на участниците в тази тема за тяхното търпение, комуникативни умения, и детективски техники.

/s
 
Чудя се дали се базикаш или не, макар и да има голяма доза истина в мнението ти.
 

Горе