Бъг или проблем свързан с Netbeans 8.2

Revelation каза:
pix3l каза:
А, ясно... :D

Каква е тая версия 10.0? При мен версията е

Код:
PhpStorm 2017.3.6
Build #PS-173.4674.46, built on March 15, 2018

Ем, 2018.1 е вече. От вчера, хаха.

@rutera не знам какво точно имаш предвид под линкване на различни сървъри, но от това, което си мисля, че казваш, си го има. Има много повече неща, особено платената версия.

Работи ли ти плъгина PHP Annotations? При мен не искаше и плъгина на Symfony спря да работи. Ще ъпдейтна пак след няколко дни, като се оправят нещата. :D
 
Нямам ни един от двата плъгина. Нито ми ги намира в търсачката. Сигурен ли си за имената?

За сега нямам проблем с нищо след ъпдейта. Това, което ми трябва на мен е Laravel + Blade support, но и двата плъгина си работят нормално.

П.П. Намерих ги, но не ги ползвам и двата плъгина.
 
Да, PHP Annotations се казва. Няма значение, изтеглих PhpStorm наново и всичко си работи перфектно... не знам какво се е объркало при ъпдейта, че да се получи тая грешка.
 
Revelation каза:
Нямам ни един от двата плъгина. Нито ми ги намира в търсачката. Сигурен ли си за имената?

За сега нямам проблем с нищо след ъпдейта. Това, което ми трябва на мен е Laravel + Blade support, но и двата плъгина си работят нормално.

Може ли да попитам какво правят тези плъгини Laravel + Blade support?
 
Помагат ти, хаха.

Laravel плъгина ти помага с добавянето на правилните namespaces, когато ползваш фасадите им, навигира ти blade файловете, когато ги използваш по контролери или използваш @include и разни други неща.

Blade-а просто е auto-complete.

Имаш известна интеграция, която ти улеснява използването на Laravel.
 

Горе