DVR и камери

dakata__92

Super Moderator
Колеги, дайте малко съвети. Имам система с 4 камери + 3 TB памет за записване. Настроил съм камерите да записват при детекция на движение. Интересното е, че докато е нощ те засичат постоянно движение и записват постоянно, въпреки, че няма никакво реално движение пред тях. Мога да спра записването, но идеята ми е то да става само докато има реално движение пред камерата от човек. Обръщам се за идеи по темата.
 
dakata__92 каза:
Колеги, дайте малко съвети. Имам система с 4 камери + 3 TB памет за записване. Настроил съм камерите да записват при детекция на движение. Интересното е, че докато е нощ те засичат постоянно движение и записват постоянно, въпреки, че няма никакво реално движение пред тях. Мога да спра записването, но идеята ми е то да става само докато има реално движение пред камерата от човек. Обръщам се за идеи по темата.

Засичането на движение опция на хардуера ли е или нещо допълнително?

Също ако дадеш моделите ще е добре.
 
Fakeheal каза:
dakata__92 каза:
Колеги, дайте малко съвети. Имам система с 4 камери + 3 TB памет за записване. Настроил съм камерите да записват при детекция на движение. Интересното е, че докато е нощ те засичат постоянно движение и записват постоянно, въпреки, че няма никакво реално движение пред тях. Мога да спра записването, но идеята ми е то да става само докато има реално движение пред камерата от човек. Обръщам се за идеи по темата.

Засичането на движение опция на хардуера ли е или нещо допълнително?

Също ако дадеш моделите ще е добре.

Системата е от най-евтините но за целите ми върши повече от идеална работа. Мисля да тествам няколко идеи, които ми хрумнаха от един форум и ще пиша по-нататък какво е станало.
 

Горе