Проблем с процесорно време

anonymous12

Registered
Процесорното ми време рязко скача от 139 на 413 на 27 март и от тогава си държи високо процесорно време в границите между 300-400 от icn ме предупредиха. Махнах някои плъгини, но ефект няма от къде може да идва проблема имам един плъгин с който автоматично си публикува 10-20 публикации един след друг от rss може ли това да е проблема и да товари ? Трафика ми не е голям на ден около 200-300 човека влизат.
 
anonymous12 каза:
Процесорното ми време рязко скача от 139 на 413 на 27 март и от тогава си държи високо процесорно време в границите между 300-400 от icn ме предупредиха. Махнах някои плъгини, но ефект няма от къде може да идва проблема имам един плъгин с който автоматично си публикува 10-20 публикации един след друг от rss може ли това да е проблема и да товари ? Трафика ми не е голям на ден около 200-300 човека влизат.
Имаш ли крон задачи? Някъде издумкваш много ресурсно време. Провери си натоварването на паметта по страниците за да откриеш и къде ти бави толкова зареждането.
 
Не ми казват. Казват ми само начини за оптимизиране и евентуално от какво може да се товари като плъгини, роботи и т.н. Викат ми да спра всичките плъгини и да ги пусна 1-2 плъгина на всеки 24 часа за да открия проблема.
 
Тези са истински прота... добре, че не съм имал късмета да им ползвам услугите. :D
 
Уникален съпорт имат тея ...

Btw дай име на плъгина който ползваш за
"плъгин с който автоматично си публикува 10-20 публикации един след друг от rss"
[/quote]
 
Това са всички плъгини които ползвам. Плъгина е WPeMatico. След като ме преместиха на нов сървър нещата още повече се влошиха. В предния поне бях оправил долу - горе нещата, а сега даже вечер след като спя не правя абсолютно нищо по сайта гледам имам изразходено процесорно време 300

AdSense Integration WP QUADS 1.7.6
Advanced Database Cleaner 2.0.0
Akismet Anti-Spam 4.0.3
All In One SEO Pack 2.5
Blog2Social: Social Media Auto Post & Scheduler 4.7.0
Contact Form 7 5.0.1
Image Sizes 1.2.1
Image Watermark 1.6.4
kk Star Ratings 2.6.1
PB SEO Friendly Images 3.1.0
Related Posts 5.12.74
Report Content 1.5.0
Simple Lightbox 2.6.0
Simple Social Buttons 2.0.14
Simple Tags 2.4.7
Theme My Login 6.4.10
WPeMatico 1.9.3
WP Smush 2.7.8
WP Statistics 12.3.6
 
PHP test:
Time to perform: Math test : 0.46 seconds
Time to perform: StringManipulation test : 1.06 seconds
Time to perform: test Loop test : 0.51 seconds
Time to perform: test IfElse : 0.87 seconds
Total time (all PHP tests) : 2.90 seconds

Този тест може ли да помогне къде да се ориентирам ? Виждам че втория зарежда за 1.06, а последния 0.8. Какво ще рече това StringManipulation, IfElse ?
 
Някой да помогне да даде някакви идеи от какво се получава така. Сайта си зарежда бързо, но имам процесорно време. Сайта на ден има 200 хора. Като сменя php версията на 7.0 още повече се вдига процесорното време, а на 5.7 малко спада. Не трябва ли като е на по - висока версия да е по - добре. Получавам и имейли всяка вечер че има блокирани IP адреси с brute force атака.
 

Горе