- Някой може ли да го преправи?
12
WT форуми -> HTML / Javascript / CSS -> Някой може ли да го преправи?
Създайте нова тема Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения 
Автор Съобщение
Revelation
Потребител
Потребител

Support: 56
Bonus: 112
Мнение 16/01/2019 9:00 pm      Отговорете с цитат

Започвам да цитирам тогава, да видиш защо трудно получаваш отговори:

Revelation написа:

Другата причина е, че дори въпросите съдържат морално остарял код, което значи, че трябва да седнем и да изведем цяла лекция относно защо не се прави така, как е по-правилно и същевременно да се дадат няколко примера. А това си отнема време.

С времето уроците също остаряха и това придава допълнителна лоша представа за форума, че не се поддържа.

Твоя код очевидно е морално остарял. Никой няма да седне да го преправя специално за теб, защото трябва да се замени целия.

Revelation написа:

Ако дадеше само насоки, се сърдеха. Ако им дадеш код, който не знаят как да използват и видиш ли, не сработел за тях, ти отговарят с "това не работи", т.е. "дай ми нещо, което работи".

И форума беше пълен с такива теми. Внезапно, ние, помагащите започваме да се уморяваме да отговаряме на такива теми и спираме да влизаме във форума за определен период от време, от което следва, че все по-малко хора остават да помагат.

Ето, че аз ти дадох насоки и отговора ти беше "това не работи".

Revelation написа:

също, че масово хората, които идват тук не с реално заинтересовани относно програмиране. Те искат да си направят нещо, не могат, не им се плаща за фирма да им го направи и започват да заливат форума.

Сам си каза, че не си заинтересован от програмиране. Искаш да направиш нещо и идваш да ти оправим кода.

Fakeheal написа:

Пускат се теми, които не търсят решение на изолиран проблем, а по-скоро искат някой да седне и да помисли за тях. Според мен това не е полезно нито за форума, нито за питащия, нито за отговарящия. Мисля, че всички се досещат защо.

Трябваше ние да седнем, за да помислим за теб. Ти дори не обърна внимание на имената на променливите.

Fakeheal написа:

Много често темите, които се отварят са с двусмислено заглавие, а понякога и безмислено /дефиницията ми за безмислено е такова, което не ти подсказва грам какво би съдържала темата/. Това между другото е точка от правилата на самия форум.

Ето, че и точка от правилата, че си нарушил като си пуснал не една, а 2 теми с безсмислено заглавие.

Fakeheal написа:

Според мен това може да се случи, ако насърчаваме хората, които задават въпроси да бъдат по-детайлни, кратки и да пускат само кода, който е релевантен към питането. Кода да е форматиран, проблема добре обяснен (възпроизведим) и заглавието описателно.

Твоя не беше достатъчно детайлен, неформатиран качествено(за HTML, CSS и PHP има различни форматиращи тагове), в темата като цяло нямаше проблем, а изискване с код, който не може да се репликира и както вече казахме, заглавието не беше описателно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    web-tourist.net Форуми -> HTML / Javascript / CSS Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
12
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети