Гугъл злоупотреби

Pussycat

Registered
Има ли някакви начини от предпазване от злоупотреби при add url в гугъл ?

Тоест някой да влезе и да адне сайта на някой друг 1000 пъти и гугъл да го намрази сайта ????

Напр. аз да вляза и да сложа уеб-турист.нет с кейуърдс "балбалаб" за дето @админ ме е баннал и така да го намрази сайта ?

Казвам само примерно за да се придобие обща представа :roll:
 
Pussycat каза:
Има ли някакви начини от предпазване от злоупотреби при add url в гугъл ?

Тоест някой да влезе и да адне сайта на някой друг 1000 пъти и гугъл да го намрази сайта ????

Напр. аз да вляза и да сложа уеб-турист.нет с кейуърдс "балбалаб" за дето @админ ме е баннал и така да го намрази сайта ?

Казвам само примерно за да се придобие обща представа :roll:

Ми не. Не е възможно.

Възможно е друго.
Ип адреса на този дето го прави да се запише на почетно място в
базата данни на гоогле и след време когато същото това дете реши
да прави нещо сериозно да си намери "приятели" там.
 
уф това мн гадно..

пък и какво прече да се влезе от зала и да се направи кофти ?

Що неможе 1 път да се адне урл и повече не.. тц :idea:
 
Още повече, това в гугъла не е ли всеки да може да добавя страница? Тоест ако ти харесва дадена странца я добавяш. Колкото повече добавяния на дадена страница има толкова по-добре? Поне по разни други "такива търсачки" съм чел че е така.
 
Някой ако мисли, че може да навреди на друг като използва гоогле за инструмент му пожелавам
- Приятно "прекарване" . :)
 
admin каза:
Някой ако мисли, че може да навреди на друг като използва гоогле за инструмент му пожелавам
- Приятно "прекарване" . :)


аз съм чувал и чел, че като си адваш сайта често през седмица има голям шанс гугъл да те намрази и да ти показва последни резултати от сайта ти..


ДАНО ДА СИ ПРАВ АДМИН :?:
 
Pussycat каза:
admin каза:
Някой ако мисли, че може да навреди на друг като използва гоогле за инструмент му пожелавам
- Приятно "прекарване" . :)


аз съм чувал и чел, че като си адваш сайта често през седмица има голям шанс гугъл да те намрази и да ти показва последни резултати от сайта ти..


ДАНО ДА СИ ПРАВ АДМИН :?:

Хората пишат някакви мега глупости и не трябва да ти прави впечатление.

То така излиза, че аз мога да прецакам, който си искам сайт само дето
това няма да стане и най много да изям дървото.
 

Горе