PHP

Player_pz

Registered
Friends ,
vseki pyt da vi pitam kak se pravi tova onova ,mi stava neudobno ....
Are vseki da postne po edin dva uroka za PHP podrobni i prosti za razbirane , mnogo iskam da se nau4a kak se pravqt php skriptove ......pls
 
Ами ако найстина искаш да научиш PHP ти трябва Книга а не да чакаш някой друг урок.Тези така наречени уроци ги няма по книгите(поне повечето) те са по скоро трикове и начини за направа на някой по особени неща :roll: . Но Щом искаш ще се пробвам да напиша нещо като за в начало.Но в момента съм много зает и скоро няма дастане. :wink:
 
Player_pz каза:
6te q potyrsq ....utre ..ama ne6to ne mi se nravi mnogo da davam pa4ki
no vse pak , trqbwa da gi prejala tiq 6 lv ..
НЕ е задължително да ги даваш веднага.
Може първо да си поиграеш само с HTML.
В последствие ще ти трябва и книга.
Ако си решил да се занимаваш сериозно то ще е нужно да ги дадеш.
Книгата ще т помогне да навлезеш 10 пъти по бързо.
Все пак е писана от хора които добре обясняват.
 
admin каза:
Player_pz каза:
Ok moga da po4akam ....ponqkoga TYRPENIETO e VSI4KO !

Cracкing има една книжка от 6 лв за PHP.
Доста е полезна .
PHP5 май се казваше.
Еми аз имам 4 книги за PHP Едната я знаеш същата като твоята за 30лв. Имам и тази която спомена за 6 лв един PHP джобен справочник и една която е на един приятел за PHP но само теория има в нея доста сложни неща пише.И е за доста високо ниво.


Player_pz да не си помислиш, че имам пари и затова съм си копувал тези книги?Напротив! Първата спомената книга сме си сабирали с братми повече от 2 месеца докато я вземем ;) И другите по същия начин.Миналата година и една закуска несе си копували в даскало а само си сабираме пари (междо другото на ден по 50 стотинки ни се падаха) сам си прей сметка колко сме сабирали за тези книги.Като се има предвит , че и нета ние си плащаме :roll: Но твърдо сме решени да се занимаваме с това и затова жертваме едно да получим друго.Но за нас е важно.Зависи много от целите който си си създаваш.Ако просто искаш да знаеш PHP зада си направиш малко по тарикатски сайт зада го харесат приятелите ти или момичетата Си копи тази за 6 лв и спри до там повече недей навлиза, но ако искаш да програмираш професионално дори 4 книги няма да ти стигнат :twisted:
 
Spoks ,
prez uikenda 6te namina prez magazinite , men me kefi mnogo da si pravq saitove -ne6to kato hobi , ponqkoga oba4e ne6to gubq jelanie ,no
sled sedmica pak po4vam .....Za sega spored men mi trqbwa ne6to leko ,
kakto kazwa6 za tarikatski saitove . Ako ima hliab v men i prodylja da se zanimavam s tova , moje i da si kupq drugi knijki takiva ne6ta .No da ti
kaja az mnogo mrazq da 4eta ,no ako potrygne moje i da prejaliq ......
craking asl? A kak TO4NO se kazva knijkatta ot 6 kinta......
 
Казва се PHP5
pic.gif
Ето я информация за нея ще намериш в сайта на http://soft-press.com .Предималко видях , че излязла и още една книга за PHP 5 която е 720 страници или нещо такова.За нея пише, че има техники и примери където никаде другаде няма и как да се справим с всякакъв проблем дали е голям проект или нещо друго.Но още в нашия град я няма.И е скъпичка към 20 лв ;)

Казвам се Петър Христов Теодосиев на 16 години съм 11 клас от Добрич.Занимавам се с PHP от няколко месеца :roll:
 
тука има линкове към различни сайтове за php http://84.242.156.50/sait/php.html (момента този сайт го го променям изцяло туй е старата му версия и малко информация има в него)
 
мМмМмда отидох и си я купих като за начало е добре прегледах я набарзо има интересни работи самоче сега нямам време да я чета трябва да направя саитан на ФМ България до 15 октомври и след това почвам харесах си и други книжки особено една за adobe photoshop
 

Горе