PHP форма за phpbb

Четох ги инструкциите. Формата за инстал работи, само че - http://web-stuff.no-ip.org/projects/newforum/phpBB-2.0.20/phpBB2/new_forum.php :shock:
 
Явно си инсталнал както трябва, ама ... има един файл multiforums_default_db.sql. Инклудна ли го във БД-то ? :)
 
А така ;) В главната директория се намира :) Сложи го в БД-то и трябва да тръгне ;).
 
Дава някаква грешка:
Код:
Error

There seems to be an error in your SQL query. The MySQL server error output below, if there is any, may also help you in diagnosing the problem

ERROR: Unknown Punctuation String @ 66
STR: %,
SQL: INSERT INTO `phpbb_posts` VALUES (1, 1, 1, 2, %default_time_stamp%, '7F000001', NULL, 1, 0, 1, 1, NULL, 0)

SQL-query : 

INSERT INTO `phpbb_posts` VALUES (1, 1, 1, 2, %default_time_stamp%, '7F000001', NULL, 1, 0, 1, 1, NULL, 0)

MySQL said:
#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '%default_time_stamp%, '7F000001', NULL, 1, 0, 1, 1, NULL, 0)' at
 
аз го подкарах и стана само че имам няколко въпроса :)

като вляза за да създам нов форум и след като попълня полетата и ми дава Please wait... и така си и освава неще да продължи на там и да ми даде готовия форум... или каквото и да е друго :roll:

другото е,че като вляза в директорията на config-a и като си напиша паролата за логване и ми дава бяла страница и нищо друго 8)
 
Естествено, че няма да продължи :) Ако беше разгледал кода щеше да разбереш защо :p Понеже го хостваш на localhost и предполагам нямаш mail сървър, а тук скрипта иска точно изпращане на мейл до регистриращщия, не може да продължи ;)
 
няма ли някакъв начин да стане :) освен да инсталирам някакъв майл сървар :)
 
Има начин - качваш на хост някъде поне да пробваш :) .

Майл сървър много играчка ще ти е да го инсталираш ;)
 

Горе