Пак хелп за кирилизация на ...

PEPO_1

Registered
Сега мисля че проблема с кирилизацията идва от ili MSQL-a ili phpmyadmin-a като сложа някой мод за пхп-фюжън който е на БГ и ми излизат някакви йероглифи ако някой е емал същия проблем да даде съвет какво да направя ако може по подробно :)
 
Зависи от компа си ли го пускаш сайта или на фрее хостинг аз мога да ти предложа само едно докато е в действие сайта отваряш файла който е с БГ текста и го пренсписваш, а за друг вариант дай скрийншот!
 
SuCcEsS каза:
Зависи от компа си ли го пускаш сайта или на фрее хостинг аз мога да ти предложа само едно докато е в действие сайта отваряш файла който е с БГ текста и го пренсписваш, а за друг вариант дай скрийншот!

От моя комп го пускам www.pepo.homeip.net/phpfusion
 
Аз като го отворя всичко си е в ред единствено снимките от галерията не ми показва това е.
 
ами аз в момента съм махнал модовете в момента всичко е ок но като сложа нещо на БГ и край някакви мноо интересни символи излизат

виж по надолу интернет радиото че съм го променил на латиница е не е на БГ дай акъл как да опрая проблема :(
 
И аз като сложа мод на бг и ми излиза на ????? такива въпросчета и некви арабски букви :?
 

Горе