превод на саита

svet

Registered
ами в тези саитове,в които има да си избереш на какъв език да се покаже саита,на анг.руски.немски
това как става,някакво писане на рнр ли е или скрипт
:roll:
 
Може и сPHP да се направи.
Езика се слага в един файл и след тоа само добавяш езиците (както е в phpBB).
Няма да се справиш с това.

По-лесния вариянт е да се направят няколко сайта с еднакво съдържание но на няколко езика.
Всеки сай е в различна директория и човека си избира кой да разглежда.
Примерно БГ е в директирия /bg/ като иска en го пращаш в директория /en/ където е сайта на англииски.
 
Е как ще е сложно.
Просто трябва да си преведеш сайта и той става на два езика.
Слагаш два бутона към различните езици и готово.
КАкво сложно има? :)
 
Бихте ли ми препоръчали сайт или програма за превеждане (поне 5 езика да поддържа)
 
skate каза:
Бихте ли ми препоръчали сайт или програма за превеждане (поне 5 езика да поддържа)

мда това е добър въпрос :) виждал съм разни преводачи който превеждат по цели изречения да речеме ама не си спомням къде :)
 
най-добре е сам да си го преведеш ... точен превод от преводачите по другите сайтове няма да намериш ;)
 
Player_pz каза:
най-добре е сам да си го преведеш ... точен превод от преводачите по другите сайтове няма да намериш ;)

да и тука си много прав :)
2 бях намерил :) и двата превеждаха от български на англииски, и на немски, ама превеждаха със супер много грешки и неточно :)
 
Не си прав Плейър :wink:
Аз например,като е дълъг теста влизам в webtrance.skycode.com
Копвам текста(само да кажа че трябва да го вкарвате малко по малко щото не винаги взима целия текст)и ви прави един що годе добър превод,а после аз си го дооправям 8)
Успех :?:
 

Горе