индексиране на линкове?

roskata

Registered
Защо индексирането става така, давам пример: Пуснал съм една статия във www.Virus-BG.com, след това я пускам в kaldata.com 5 часа по-късно и интересното, е че Google е индексирал като 1ва статията, която съм пуснал в kaldata.com, на какво се дължи това?
 
Сравняваш калдата с virus-bg ?? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
До колкото прочетох мисля че в Google AdSense мисля че, Пишеше че колкото повече НОВИ СТРАНИЦИ пускаш се обновява! Това че сайта няма много посещения, и няма много нови страници, го прави НЕ популярен за Google! Ако всеки ден имаш по 1милион посетители тогава ще ти се индексира! Пробвай един номер в Google! Ето го и него:
Напиши си например E-mail-а и виж ще ти излезнат Всички сайтове, които са пуснати в Google и в които ти си се регистрирал или нещо подобно! Същото е и с сайтовете! Пишеш новината, тя се намира,и резултатите се нареждат според Популярността на сайтовете!
Поздрави!
 
ами кво да ти кажа

гугъл колко пъти влиза при теб на ден ?
а в калдата сигурно влиза през всеки 2 минути

гугъл бота може да влиза да индексира когато има банер в някой сайт към тебе
а към калдата сигурно има хиляди линкове много хиляди

а към твоя сайт колко има ???
да има най много пет
и във какви сайтове има линкове ?
кажи един сайт където има линк към тебе...
и при тва на колко време има ново съдържание във твоя сайт ???

а в калдата сигурно има през 20 минути нещо ново...

плюс това то не показва къде първо е дадена статията а показва първо сайт с по-голям PR
 
Все като погледна и гугъл бота не излиза от сайта, все седи в статистиката... но както и да е мерси все пак.
 

Горе