как да инсталирам phpbb2

E398

Registered
не мога и не мога нз от къде да намеря име на база данни парола ни6то просто не мога помагайте?
 
Кажете какво значи това ?

Welcome to phpBB 2 Installation


Your config file is un-writeable at present. A copy of the config file will be downloaded to your computer when you click the button below. You should upload this file to the same directory as phpBB 2. Once this is done you should log in using the administrator name and password you provided on the previous form and visit the admin control center (a link will appear at the bottom of each screen once logged in) to check the general configuration. Thank you for choosing phpBB 2.


Since FTP extensions are enabled in this version of PHP you may also be given the option of first trying to automatically FTP the config file into place.


след като въведа БД Паса името и дам инстал ми го изпосва
 
значи , че трябва да направиш правата на config.php на 777. И на мен ми го е давало това. :?:
 
ми просто изтеглих фаила и го качин после пак ненам що така и форума стана
 
Аз искам да питам Металика,дали има в cPanel-а функцията Fantastico ?
Щото ако я има,там не трябва да качваш нищо и небараш БД-та,а той си ти го инсталва :wink:
 
Трябва да имаш някакъв достъп до базата данни.
Това дето си го дал за пример е инсталиращия скрипт на форума, но преди това трябва да си си създал базата данни.
КАкво имаш на разположение?
Cpanel имаш ли на този хостинг?
 
Ако искаш си сложи някаква временна парола,дай я,аз ще ти го инстална и готово :wink:
 

Горе