- mIRC BNC парола?
WT форуми -> Всичко за mIRC -> mIRC BNC парола?
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
ligattro
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 11/09/2010 10:03 am     mIRC BNC парола? Отговорете с цитат

Здравейте,
Значи имам BNC от 1 година можеби и ползвам само irc Gamers и понеже ми е настроено автоматично да ми помни паролата и да се кънектвам.Сега искам да си сменя irc и да сложа nnscript.Та въпроса ми е как да си прехвърля BNC-то + ПАРОЛАТА на другия irc, НО проблема е че съм си забравил паролата.Има ли начин да я разбера каква е или ако копирам някакви файлове от стария IRC и ги пренеса в новия? Пробвах да заместя config файла в новия IRC ,но нестана.
Благодаря предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Replace
Developer
Developer

Support: 652
Bonus: 1252
Мнение 11/09/2010 10:08 am      Отговорете с цитат

Копирай servers.ini в директорията на новата ти мирка (ако ти е добавена там де).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ligattro
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 11/09/2010 10:24 am      Отговорете с цитат

ммм servrs.ini не намерих такъв файл... може би в папката ini има файл servers, копирах го, но пак не се прехвърлиха на новия irc, копирах след тва направо цялата папка, но пак не стана.Може би аз не правя нещо както трябва.Виж ако можеш да ми отделиш 5мин. ме намери в skype:dragomir_ivanov, ще съм ти много благодарен Razz
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Replace
Developer
Developer

Support: 652
Bonus: 1252
Мнение 11/09/2010 10:31 am      Отговорете с цитат

Пусни едно търсене и намери тоя файл servers.ini, може да го отвориш и там да си намериш сървъра, порта и паролата за бнц-то.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Всичко за mIRC Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети