Как се прави Loading с Макромедия в началото на сайта?

Ако вапроса ти се отнася за фласш е много лесно,самата програма си има готов : избираш window---components---user interfase----loader
и си готов :?:
 
lubo91 каза:
Ако вапроса ти се отнася за фласш е много лесно,самата програма си има готов : избираш window---components---user interfase----loader
и си готов :?:
Със слагането на UI компонент лоудър прелоудъра няма да стане готов. Трябва да се напише и някой друг ред код. Дизайна на тоя лоудър трудно се сменя, тъй че по хубаво сам да си спретнеш ;)
 
Да но като за по бързо става :) .
Аз сам го пробвал и не ми се е налагало да пиша код вървеше ми много добре.
 
lubo91 каза:
Да но като за по бързо става :) .
Аз сам го пробвал и не ми се е налагало да пиша код вървеше ми много добре.
Интересно. До колкото ми е известно трябва да сложиш Лоудър и прогрес бар, да ги свържеш през Properties и след това евентуално да им дадеш false на visible. :)
 
Извинявам се за грешната информация понеже не си спомням какво сам праил........ маи бях сложил прогрес бар :D и сам се обаркал заради смяната на фраимовете ама нали сам си тапак не се сетих по рано
пак се извинявам.
 
lubo91 каза:
Извинявам се за грешната информация понеже не си спомням какво сам праил........ маи бях сложил прогрес бар :D и сам се обаркал заради смяната на фраимовете ама нали сам си тапак не се сетих по рано
пак се извинявам.
На всеки се случва :p
 

Горе