kak?

airxonix каза:
ako nqmam realno ip kak moga da proverq dali XAMPP raboti?
така или иначе за какво ти е хамрр без да имаш реално IP ? ЩЕ го виждат само от твоя доставчик :)
 
our каза:
airxonix каза:
ako nqmam realno ip kak moga da proverq dali XAMPP raboti?
така или иначе за какво ти е хамрр без да имаш реално IP ? ЩЕ го виждат само от твоя доставчик :)

малко ли е, аз от другия месец също няма да имам реално ип, защото не ми се плаща по 1.20 на месец за тъпото ип :) и ще ползвам хампа само за тестове на странички, скриптове и други, каквото трябва да се вижда от всички на хоста :)
 
fena каза:
our каза:
airxonix каза:
ako nqmam realno ip kak moga da proverq dali XAMPP raboti?
така или иначе за какво ти е хамрр без да имаш реално IP ? ЩЕ го виждат само от твоя доставчик :)

малко ли е, аз от другия месец също няма да имам реално ип, защото не ми се плаща по 1.20 на месец за тъпото ип :) и ще ползвам хампа само за тестове на странички, скриптове и други, каквото трябва да се вижда от всички на хоста :)

Само 1.2 ли е при вас? :shock:
 
admin каза:
fena каза:
our каза:
така или иначе за какво ти е хамрр без да имаш реално IP ? ЩЕ го виждат само от твоя доставчик :)

малко ли е, аз от другия месец също няма да имам реално ип, защото не ми се плаща по 1.20 на месец за тъпото ип :) и ще ползвам хампа само за тестове на странички, скриптове и други, каквото трябва да се вижда от всички на хоста :)

Само 1.2 ли е при вас? :shock:
При моя доставчик ип адресите са безплатни :)
 
staf каза:
admin каза:
fena каза:
малко ли е, аз от другия месец също няма да имам реално ип, защото не ми се плаща по 1.20 на месец за тъпото ип :) и ще ползвам хампа само за тестове на странички, скриптове и други, каквото трябва да се вижда от всички на хоста :)

Само 1.2 ли е при вас? :shock:
При моя доставчик ип адресите са безплатни :)

и при моя е така :) преди беше всеки който иска реално си плаща допълнително 10 лв. и му остава за винаги без да доплаща нищо повече, ама от Велик ден го направиха всеки нов потребител си му дават и реално ип :?:
 
Access каза:
staf каза:
admin каза:
Само 1.2 ли е при вас? :shock:
При моя доставчик ип адресите са безплатни :)

и при моя е така :) преди беше всеки който иска реално си плаща допълнително 10 лв. и му остава за винаги без да доплаща нищо повече, ама от Велик ден го направиха всеки нов потребител си му дават и реално ип :?:
Това си е чист обир 10лв !
 
е да но плащаш 10 лв. и ти е завинаги, без да плащаш нищо повече :)

а като гледам fena как плаща по 1.20 на месец излиза много по-скъпо :)

но вече направиха промоцията и казаха,че всеки нов клиен ще си има собствено + дава и на тези който са си и до сега абонати :)
 
Оле леле луди ли сте :) Ние уш сме малък град, при нас струва 2 лева за 1 година бе хора :) Леле 10 лева никога не бих дал :roll:
ХАММР аз си го ползвам за тестчета. А пък за реално ип малко не намирам смисъл, примерно на мен за ко ми е :) аз си имам хост и си качвам там.
 

Горе