Препоръки за филми?

to0ken1

Registered
Очаквам вашите предложения за хубави филми в, които да има адреналин, боища и т.н. Само да ми давате точни имена за да мога да ги намеря и сваля!
 
The Green Hornet / Зеленият стършел (2011)
TRON: Legacy / TRON: Заветът (2010)
и двата съм ги гледал и ми харесаха има екшън
 
Блаодаря за отговорите! Чакам още мнения защото повечето от филмите съм ги гледал... А @xmmm мисля, че за комедийни филми има теми макар, че заглавието е общо предназначено, но това което съм писал прави твоито мнение off-topic. Нямам нищо против, но на мен за няма нищо ми сложиха забележка. :shock:
 
American history x, Crank, Gladiator.

Последните месеци следя сериала Spartacus: Blood and Sand и Spartacus: Gods of the Arena. Много готино сериалче. Малко прилича на Gladiator. Трейлър можеш да видиш тук.

Определено има тръпка. Лично на мен сериалчето много ми допадна. Втората част "Gods of arena" се развива в миналото преди първата част. По-добре обаче ги гледай един след друг.
 
The Kings Speech
Religulous
Into The Wild
Ocean`s tewlve
Sherlock Holmes
Zaitgaist (трилогията)
Home
Rocknrolla

има от всичко за всеки от всяко време
съжелявам в момента само това се сещам а знам много повече...
 
Може да се поровиш в тази търсачка на сайта, има доста добри филми:

http://imdb-bg.net/more_search.php
 
Fight Club
The Usual Suspects
American Beauty
American History X
Rise of the Footsoldier (доста брутален)
 
Благодаря на всички, но ще ви помоля да не ми давате филми, които вече са написани! За сега ми са достатъчни след време пак ще пипиша тук за да давате нови мнения, ще помоля модераторите да не заключват темата. :)
 
Next от 2007 година е, но е много як, предполагам, че си го гледал, но все пак...
 
Хайде чакам още филми, тия дето не бях ги гледал ги разгледах всичките. :) Чакам хубави филми....
 
Бърз и Яростен
Обииствен пъзел
Имаше и един сериал за вампири ммм в замунда не дневниците на вампира ами един друг леле как го забравих...
 
Мерси, но съм ги гледал, не искам такива филми с ужаси. Няма ли други мнения...?
 
Armored
Law abiding citizen (не съм сигурен дали се пише така)
Gotti / Готи
The Next Three Days
Faster / Безпощадно
Collateral / Съучастникът
Salt / Агент Солт

Не знам дали са ти ги предлагали :?:
 
Не бяха предлагани преди, но хубавото е, че не съм гледал нито един, още мнения.
 

Горе