как да кача радио плеър в сайт

blondyman

Registered
Здравейте искам да ви помоля за малко уроци.Напрвих си сайт,имам инсталирани Sambroadcaster,Shoutcast server,Filezilla и регистрация в www.listen2myradio.Искам да ми обясните как да кача плеър в сайта си,така че като се кликне на иконка да може да се слуша интернет радиото ми.Аз като пусна радиото то се чува през listen2myradio и в този сайт има плеър,но аз искам да се чува през собствения ми сайт.
 
blondyman каза:
Здравейте искам да ви помоля за малко уроци.Напрвих си сайт,имам инсталирани Sambroadcaster,Shoutcast server,Filezilla и регистрация в www.listen2myradio.Искам да ми обясните как да кача плеър в сайта си,така че като се кликне на иконка да може да се слуша интернет радиото ми.Аз като пусна радиото то се чува през listen2myradio и в този сайт има плеър,но аз искам да се чува през собствения ми сайт.



Най-лесно става с Уеб пеидж билдер ( или на англииски Web Page Builder ) също така listen2myradio не са много надеждни пробвай тук http://freestreamhosting.org/ Тоя сървар ти дава 4 варианта за слушане на твоето радио и са каде каде по - надеждни
1ви вариант - с Winamp
2ри - с Windows Media Player
3ти - с RealPlayer
и 4ти - Flash player - който ти го дават да си го сложиш в сайта

Ако искаш още помощ или имаш проблеми пиши на ЛС или скайп kiko950810 8) :?:
 
Взимаш HTML-to от сайта ! И го пействаш в сайта си ! Но на PHP Fusion незнам дали поддърват ХТМЛ... :)
 

Горе