Въпрос за кирилизиране на флаш темплейт

baraban

Registered
Има XML Flash темплейт. Кодировката е в UTF-8. Когато, обаче в XML файла почвам да пиша на български излизат празни полета. Ясно, че е в шрифтовете, но как да ги променя? FLA сорса го имам, имам и Flash CS4, но не можах да загрея как да сменя фонтовете.
Някякви идеи?
 
Като зареждаш файла дава ли съобщение че няма някой шрифт, направо да го смениш...

иначе проблема е че не е добавена кирилицата или просто я няма в шривта който са ползвали ...



Извън темата : Много жалко , на последък има теми само за преработване на тамплейти :? Никой не се захваща да направи нещо самичък :cry:
 
Не става въпрос да се направи нов. Флашчето е на един приятел. Аз въобще не се занимавам с флаш. Предпочитам класическото уеб кодиране и се чувствам прекрасно в средата на html и php. Да не говорим, че един хубав флаш се зарежда бавно, особено ако е от другия край на света, а в последно време всички (или почти всички) мои познати са си турили блокировка на флаша за да си забързат браузърите и не ги виня.
 
baraban каза:
Не става въпрос да се направи нов. Флашчето е на един приятел. Аз въобще не се занимавам с флаш. Предпочитам класическото уеб кодиране и се чувствам прекрасно в средата на html и php. Да не говорим, че един хубав флаш се зарежда бавно, особено ако е от другия край на света, а в последно време всички (или почти всички) мои познати са си турили блокировка на флаша за да си забързат браузърите и не ги виня.

Отвавяме спор в темата :D

И все пак .. ако някой упее да направи с HTML по - лек сайт (говорим за обем иформация) като направен такъв с Flash - успех :D

Това което можеш да си нарисуваш векторно във флаша никога неможе да се направи с HTML ... особено събрано в няколко KB. ;)
 

Горе