Някой може ли да ми помогне малко с системата?

hackera

Registered
Как мога да си промевя този надпис http://asgsdh.hit.bg/test.JPG

И още едно въпросче като добавя снимка в галериата как мога да я одобря и тя да почне да се вижда.

Предварително много Благодаря!
 
Надписът долу се маха мато отвориш файла theme.php на темата ;) Има едно function render_footer нещо такова беше (говоря на изуст и не съм сигурен дали го изписах точно) и там търсиш надписите ;)
Галерията: Влизаш в Aдмин панела -> Фото албум ;) Там вече се правят галерии, качват се снимки и така
 
Тия неща не случайно са там и след като не си дал нито стотинка за тази система или пък си я писал ти нямаш право да ги махаш! :x
 
Е и ти не можеш да бъдеш сигорен че той не е платил... може да е платил :) (Не казвам че е но защо винаги говирите без да сте 100% сигорни)
 
pepo13 каза:
Е и ти не можеш да бъдеш сигорен че той не е платил... може да е платил :) (Не казвам че е но защо винаги говирите без да сте 100% сигорни)
на кой ще платиш за Php fusion? на мене ли?
 
porostorm каза:
pepo13 каза:
Е и ти не можеш да бъдеш сигорен че той не е платил... може да е платил :) (Не казвам че е но защо винаги говирите без да сте 100% сигорни)
на кой ще платиш за Php fusion? на мене ли?
Еми може и на теб... що да не би да откажеш малко кинти? :twisted:
 
pepo13 каза:
porostorm каза:
pepo13 каза:
Е и ти не можеш да бъдеш сигорен че той не е платил... може да е платил :) (Не казвам че е но защо винаги говирите без да сте 100% сигорни)
на кой ще платиш за Php fusion? на мене ли?
Еми може и на теб... що да не би да откажеш малко кинти? :twisted:

Я се успокой аз искам да ги променя! 8)
 
Някой може ли да ми каже какъв чарсет да сложа да работи сайта на кирилица с всичките брзери ,защото сега е на кирилиза само с Интернет ехплорер? ето го сайт http://www.fresh-toni.org/news.php

Помощ!
 
porostorm каза:
Тия неща не случайно са там и след като не си дал нито стотинка за тази система или пък си я писал ти нямаш право да ги махаш! :x

Мисля ,че някаде в сайта на Fusion-a четах че тия надписи вече било разрешено да се махат.
Пак и сайта си е отворен код ,ако искам там мога да напиша и името на баба ми. Кой ще ми каже нещо ? Авторите ли ? Още не съм чувал на някой да му правено проблем заради такива надписи по системите. Ако на някой са правили проблем го докажи. :)
 
кой ти говори за проблем? то и по уроците по разни сайтове пише да не се крадат и да не се зимат без разрешение, ама кой ще ти направи проблем? ...
 
Налит ти казах от къде се сменя. Проблема не в твоя комп в кирилицата! И аз имах такъв проблем преди: при мене всичко си беше добре във всички browser-и ама при другите не беше така!
 
svilkaa каза:
Налит ти казах от къде се сменя. Проблема не в твоя комп в кирилицата! И аз имах такъв проблем преди: при мене всичко си беше добре във всички browser-и ама при другите не беше така!


Да и как да го оправя? :? Сменях и UTF-8 И 1251 ЧАРСЕТ И с 2те е на БГ само при IE!
 
Може да имаш рпблем в самия комп! Кирилизирай си Windwos-а, даваш restart и после го махаш ;)
 
svilkaa каза:
Може да имаш рпблем в самия комп! Кирилизирай си Windwos-а, даваш restart и после го махаш ;)

Кирилизирал съм го!
 
Преинсталнах wina на машината и пак е така само дето ме прецака да го преинсталирам...Някой знае ли от какво е това :idea:
 
Защо си преинсталира Windows-a ... Казах ти само да кирилизираш и после да го махнеш ама ти каза че си го направил и че няма ефект. За къв зор си преинстал Win-a ... А и кат някой се сети къв е проблема ще ти каже ...
 
svilkaa каза:
Защо си преинсталира Windows-a ... Казах ти само да кирилизираш и после да го махнеш ама ти каза че си го направил и че няма ефект. За къв зор си преинстал Win-a ... А и кат някой се сети къв е проблема ще ти каже ...


Остави това дето ми викаш е не въжможно просто ме прецака малко нищо аз сам съм си ВИНОВЕН Windows- и без това си беше за ре инсталациа!
 

Горе