- Малко помощ с изработката на | Flash
WT форуми -> Flash / AS -> Малко помощ с изработката на | Flash
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
ZFPuhi
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 02/06/2011 6:25 pm     Малко помощ с изработката на | Flash Отговорете с цитат

Привет можели да ми помогнете да направия нещо като програма с флаш която да прави ревизия, да се вкарват Артикули- вкарване ,Доставна Цена ,Бракове ,Преоценки ,Наличност ,Ежедневно Зареждане - Вкарване ,
Седмично изчисляване на загуба или печалба.
Примерно в понеделник ме зареждат с рози на цената на 5 лева карамфили на цената на 8 лева и други цветя плащам 500 лева вкарвам тази информация и я запазвам за понеделник и така до края на седмицата и вече последният ден да се изчисли колко съм дал (купил) и колко съм продал (спечелил) защото ми се струва много сложно и се чудя дали да не пробвам на Excell да го направия.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gryp
Турист
Турист

Support: 17
Bonus: 67
Мнение 02/06/2011 7:32 pm      Отговорете с цитат

Здравей, флаш може да се използва за интерфейс, но ще е необходим помощен скриптов език ...

Като начало не звучи сложно, но не разбрах момента с баркодовете, трябва да има и четец ли ?

Може да се използва външен хост за подпомагане, но ще трябва интернет достъп, но в този случай ще може да се гледат и въвеждат дани от всеки комютър с нет дотъп ...

Другия вариант е да се инсталира WAMP сървъ Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ZFPuhi
Нов
Нов

Мнение 03/06/2011 6:09 am      Отговорете с цитат

Мисля че никъде не съм споменал баркодове,казах Бракове / Бракуване на стока.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gryp
Турист
Турист

Мнение 03/06/2011 7:30 am      Отговорете с цитат

ZFPuhi написа:
Мисля че никъде не съм споменал баркодове,казах Бракове / Бракуване на стока.

Very Happy ивинвай, от толкова висене пред екрана веч не доскивам ...

...ами значи си м лесен от тук на татък Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
gryp
Турист
Турист

Мнение 03/06/2011 7:34 am      Отговорете с цитат

Ама най - добре си го направи на ексела ... Very Happy

Тези възмоьности и с няколко формули и графики ще го направиш за 30 мин ..

Ан нещо много се вживях във флаша, изобщо нещо не чета като хората на последък ... Very Happy
Върнете се в началото
ZFPuhi
Нов
Нов

Мнение 03/06/2011 11:58 am      Отговорете с цитат

Да обаче проблемът е че всичките артикули са около 200 и също така има сезонна с тока лятото я има зимата я няма и обратното затова се чудех дали на флаша немога да направия такава програмка :/ (ако имате идеи по-друг начин който може да стане или стре правили т аква моля пишете ми)
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Flash / AS Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети