- Въпрос за едно флаш темплейтче
WT форуми -> Flash / AS -> Въпрос за едно флаш темплейтче
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
nqkafff
Турист
Турист

Support: 8
Bonus: 14
Мнение 12/06/2011 6:56 pm     Въпрос за едно флаш темплейтче Отговорете с цитат

Здравейте. Въпросният темплейт е : http://www.templatemonster.com/flash-templates/33301.html. Имам го в размер флаш и всичко към него. Въпросът ми е как да го редактирам както искам аз и като го редактирам как мога да го пусна в интернет като сайт ? Благодаря ви предварително Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Vladkata
Редовен
Редовен

Support: 70
Bonus: 142
Мнение 12/06/2011 7:06 pm      Отговорете с цитат

Дава ми грешка от TM - че файлът не съществува.

Относно това как да го редактираш: трябва ти *.fla файл, за да имаш всичко на отделни слоеве, както и кода (ActionScript-а) към темплейта.

За да го качиш в Интернет, трябва да имаш експортиран от *.fla файла, *.swf файл, който съдържа анимациите и кода. Както и другите файлове (информацията по темплейта, най-често в XML - както HTML-а). След това просто го качваш на сървър, съответно на платен или безплатен хостинг и т.н.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nqkafff
Турист
Турист

Support: 8
Bonus: 14
Мнение 12/06/2011 8:18 pm      Отговорете с цитат

То хубо ще го кача ама хората могат да го дръпнат и да си го направят .fla . Има ли някакъв друг начин или защита ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gryp
Турист
Турист

Support: 17
Bonus: 67
Мнение 12/06/2011 8:59 pm      Отговорете с цитат

nqkafff написа:
То хубо ще го кача ама хората могат да го дръпнат и да си го направят .fla . Има ли някакъв друг начин или защита ?

Има компилатори с които може да стане ... ама ако всеки расъждаваше като теб ... един уеб сайт нямаше да има в нета Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Flash / AS Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети