Относно Google Adsense!

ving1

Registered
Ами искам да попитам някой може ли да ми помогне Google Adsense всеки пъм ме одобряват и на другия ден ме блокират писна ми спазвам си всичко имам сайт за телевизия нито карам някой да клика само тв има и нямам собствен домейн но ме блокират това няколко пъти кандидатствам за адсенс одобрят ме сложа рекламите на другия ден ме блокират и така кандидатствам вече няколко пъти се със 1 и същ сайт и се ме одобряват и на другия ден ме блокират ако може помощ да ми кажете причините и ако си направия блок в blogger и там ме одобрят за рекламите и копирам кода за рекламите от моя сайт във blogger и го поставя във другия ми сайт пак ли ще ме блокират моля за помощ!
 
Баннат ли те един път забрави за втори, опитай с друг сайт. Успех!
 
ving1 каза:
Ами искам да попитам някой може ли да ми помогне Google Adsense всеки пъм ме одобряват и на другия ден ме блокират писна ми спазвам си всичко имам сайт за телевизия нито карам някой да клика само тв има и нямам собствен домейн но ме блокират това няколко пъти кандидатствам за адсенс одобрят ме сложа рекламите на другия ден ме блокират и така кандидатствам вече няколко пъти се със 1 и същ сайт и се ме одобряват и на другия ден ме блокират ако може помощ да ми кажете причините и ако си направия блок в blogger и там ме одобрят за рекламите и копирам кода за рекламите от моя сайт във blogger и го поставя във другия ми сайт пак ли ще ме блокират моля за помощ!
Защо не им изпратиш е-майл, за да ти отговорят на този въпрос те. Може би имат някакво изискване което не спазваш.
 
Ev0luti0N каза:
ving1 каза:
Ами искам да попитам някой може ли да ми помогне Google Adsense всеки пъм ме одобряват и на другия ден ме блокират писна ми спазвам си всичко имам сайт за телевизия нито карам някой да клика само тв има и нямам собствен домейн но ме блокират това няколко пъти кандидатствам за адсенс одобрят ме сложа рекламите на другия ден ме блокират и така кандидатствам вече няколко пъти се със 1 и същ сайт и се ме одобряват и на другия ден ме блокират ако може помощ да ми кажете причините и ако си направия блок в blogger и там ме одобрят за рекламите и копирам кода за рекламите от моя сайт във blogger и го поставя във другия ми сайт пак ли ще ме блокират моля за помощ!
Защо не им изпратиш е-майл, за да ти отговорят на този въпрос те. Може би имат някакво изискване което не спазваш.
Четох правилника нищо не нарушавам и ме банват е първият път един мой приятел ми кликаше на рекламите банаха ме аз му казах да не клика и пак кандидатствах одобриха ме и 2рия път като ме одобриха никой не съм карал да клика и пак ме баннаха след 2 дена а четох правилата нищо не нарушавам!
 
oXteR каза:
Баннат ли те един път забрави за втори, опитай с друг сайт. Успех!
Е да ма то вече 3пъти се ме одобряват един и същи сайт и го блокират или след 1 ден или след 2,3 те ако ме банеха един път повече не би трябвало да ме одобряват!
 
Не се знае какво е станало но блокиран вече сайт няма как да се върне в програмата.
Направи си нов сайт с нов акаунт в гоогле и пробвай.
Лошото е, че може пак да разберат, че си ти и да те блокират.
По ИП адрес може да те разпознаят или по бисквитките в браузера ти.

Знам, че е кофти но един път попаднеш ли в черния списък могат да ти скъсат нервите.
 

Горе