Проблем с Php-fusion

dumi

Registered
Значи инсталлирвам PHP-Fusion след това като попълна всичко дата басе давам напреде попълвам всичко за администратора и после ми пише Инсталацията приключи, PHP-Fusion е готов за използване.
Кликни тук За да видиш своя сайт.
Бележка: трябва да изтриеш setup.php от сървъра си
и да chmod config.php на 644 за по-голяма сигурност.

Благодарим ви, че опитахте PHP-Fusion. изтрих setup.php но пак ме отхвърля към setup.php какво трябва да направя с това chmod config.php на 644 за по-голяма сигурност. за да ме пусне в сайта?
 
Да ти кажа чесно и аз имам същия проблем с моя fusion изтрих си setup.php поправих си и файла но той не е от голямо значение де и пак не ми отваряше сайта незнам защо така.
 
Пробвайте да си отворите сайта на линк: http://site.com/news.php

В php fusion news.php е главната страница ама чесно нз защо ви излиза този проблем. (при мен не е така)
 
The page cannot be found
The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

--------------------------------------------------------------------------------

Please try the following:

If you typed the page address in the Address bar, make sure that it is spelled correctly.

Open the Сайта home page, and then look for links to the information you want.
Click the Back button to try another link.
Click Search to look for information on the Internet.



HTTP 404 - File not found нестава
 
Еми направи CHMOD на config.php и на още някои директории и ще стане, ето виж моят сайт на PHP-Fusion e, направил съм каквото трябва и за това става ;)
 
И освен да направиш config.php на 644, трябва всичко останало да е 777
Правиш config.php на 644 за да не може да се отваря (за сигурност).

Ето ти един пример: Опитай да отвориш http://freedemo.awardspace.com/config.php и ще напише Error 500: Script Execution Failure, защото е 644.
 
Мисля,че те питат как да направят chmod. Влезте в сайта през FTP. Дайте на config.php с дясно копче и натиснете най-долния линк - "File Attributes" От там задайте в текстовото поле 644,натиснете Enter и сте готови. Останалите файлове трябва да имат chmod на 777.
 

Горе