- домейн " info "
WT форуми -> SEO -> домейн " info "
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
efrdimitrov
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 04/02/2012 8:26 pm     домейн " info " Отговорете с цитат

Здравейте дано не съм объркал раздела.Искам да си купя домейн,който завършва .info, но имам няколко въпроса:
1.Дали може да се конкорират с другите като .bg, .com, .net или други тоест ако напиша нещо в гоогле да не ми излизат само горните и тези с info.Имали достатъчно домейни с info или да си купя някой по известен.
2.Този въпрос трябва да го задам на фирмата,който предлага домейните,но все пак да чуя и вашето мнение.Понеже все още ползвам безплатен хостинг, който всички знаем все има някакви проблеми според мен нарочно за да си купим платен,но това е отделен въпрос.Имали някакво ограничение на сменяне на хоста на даден домейн,въпроса може и да е леко тъпичак, но имах домей на co.cc и не знам какво стана вече не мога да си хоста домейна.
3.Четох къде ли не за това как да си направим нашия компютър собствен хостинг но не разбрах как става.И ако има начин има ли недостатъци и ползи разбира се
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
admin
Активен
Активен

Support: 224
Bonus: 474
Мнение 04/02/2012 11:05 pm     Re: домейн " info " Отговорете с цитат

efrdimitrov написа:
Здравейте дано не съм объркал раздела.Искам да си купя домейн,който завършва .info, но имам няколко въпроса:
1.Дали може да се конкорират с другите като .bg, .com, .net или други тоест ако напиша нещо в гоогле да не ми излизат само горните и тези с info.Имали достатъчно домейни с info или да си купя някой по известен.
2.Този въпрос трябва да го задам на фирмата,който предлага домейните,но все пак да чуя и вашето мнение.Понеже все още ползвам безплатен хостинг, който всички знаем все има някакви проблеми според мен нарочно за да си купим платен,но това е отделен въпрос.Имали някакво ограничение на сменяне на хоста на даден домейн,въпроса може и да е леко тъпичак, но имах домей на co.cc и не знам какво стана вече не мога да си хоста домейна.
3.Четох къде ли не за това как да си направим нашия компютър собствен хостинг но не разбрах как става.И ако има начин има ли недостатъци и ползи разбира се

.info е равностоен на всички домейни.

От името на домейна не зависи на кое място ще е.
Знаеш, че първите места в резултатите са само 10 и там са най добре оптимизираните сайтове с най-полезната информация.
Ако твоят е такъв той ще излиза напред.
Няма значение толкова домейна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> SEO Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети