Как мога да добавя така сайта в google?

HKOne

Registered
Здравейте, как мога да добавя сайт в търсачката google и да иглежда така?
4364777l.png
 
vardana каза:
За тва гугл сам решава дали да ти изкара подлинкове към сайта или не :):)
Да, това си е от търсачката и няма как да го пуснеш. Скриптът сам си решава на кои сайтове да го сложи.
Мен пък ме интересува как да го махна...
 
amgcompany каза:
Аз пък мисля, че трябва да имаш доста добра СЕО оптимизация за да се появи сайта така
Ехх... Значи сайтчето ми има добра оптимизация. ^^

Иначе до автора: Това става с много четене на различни стратегии за издигане на сайта ти на по-горни позиции. Напиши в google SEO или SEO тактики/уроци и чети. Това не е никак лесна работа и има специалисти, които се занимават само и единствено с това. :)

Забравих да спомена, че за да се занимаваш със SEO трябва да имаш адски здрави нерви и търпение, защото резултатите не се получават за седмица-две.
 
tedo96 каза:
vardana каза:
За тва гугл сам решава дали да ти изкара подлинкове към сайта или не :):)
Да, това си е от търсачката и няма как да го пуснеш. Скриптът сам си решава на кои сайтове да го сложи.
Мен пък ме интересува как да го махна...

Ако искаш да махнеш някой линк, който се показва, а не е от съществена важност, можеш от webmaster-toola да го понижиш и би трябвало да изчезне, но не винаги става.
 
Да ви се похваля - на един от сайтовете ми имам такива опции

4555.jpg


Не съм сигурен дали това е причината, но имам страница във ФБ и опция "Харесай" в самия сайт.
 
И аз имам на един от сайтовете, но ми излизат много задръстени подлинкове.



Как пък реши, че трябва да ми сложи линка "Кликни ме" не знам.... Той служи за гласуване. А и + това не ми изкарва реалния title на главният линк, а само домейна...
 
HKOne каза:
Е? Някой ще може ли да ми обясни малко по подробно как се прави това?

Вече ти казаха, това гугъл го решава. Ако сайта ти е добре оптимизиран, има голяма вероятност да ти изкара такива линкове.
 
Имаше няколко теми по този въпрос. Гугъл сам решава кога и какво ще сложи. Явно зависи от посещаемост, оптимизация и ... международното положение :)
 

Горе