Call of Duty CoD.Зарибена игра но не иска да тръгне?

comandor

Registered
Ето какво изписва като проблем:
Код:
Could not load OpenGL. Make sure that you have the latest drivers for your video card from the manufacturers's web site.

Моля помогнете.От какво може да е.Дриварите?Да но други игри като TheSims2 ми вървят.А те искат много по хубави от тази игра дривари. :shock:
 
Първо каква ти е видео картата и дали поддържа OpenGL?
Влез си в настройките на картата и там трябва да е включен на 3D,като има възможност и за OpenGL,пробвай с OpenGL,ама виж дали ще ти тръгнат пък другите игри :wink:
 
comandor каза:
Ето какво изписва като проблем:
Код:
Could not load OpenGL. Make sure that you have the latest drivers for your video card from the manufacturers's web site.

Моля помогнете.От какво може да е.Дриварите?Да но други игри като TheSims2 ми вървят.А те искат много по хубави от тази игра дривари. :shock:
Ммм ... що не ми се вярва The Sims 2 да е с по-високи видео изисквания от CoD ? :) Така като гледам - имаш ли въобще инсталнати драйвери за видеото ... щото ако си със SP2 той покрива отчасти драйверите и може да не си личи, че ги нямаш инсталнати ;)
 
NetCutter каза:
Първо каква ти е видео картата и дали поддържа OpenGL?
Влез си в настройките на картата и там трябва да е включен на 3D,като има възможност и за OpenGL,пробвай с OpenGL,ама виж дали ще ти тръгнат пък другите игри :wink:

Какви игри искаш да кажеш?Всички TheSims2 и TheSims са ми тръгвали,друго: NFS Underground и 1-вата и 2-рата,EmpireEarth и 1-вата и 2-рата,Rise of Nations и 2-те,RAW 2,WWE vs RAW,Cossacks,Homeworld,Battlefield 1942,Battlefield Vietnam,Star Craft Broodwar,Warcraft:Frozen Throne и така нататък много още...Дано това да си имал навпредвид щото 30 мин. изреждам игри записвани и играни на компа ми от 2000-та година.
 
NetCutter каза:
Пробвай тва дето ти казах :wink:
Как?Много не го разбрах.Къде са настройките?От там ще се оправа.Не ги знам тея неща щот от тези минали 6 години нито 1 път не ми е правило такъв проблем.
 
Код:
...calling CDS: ok 
...created window@0,0 (640x480) 
Initializing OpenGL driver 
...getting DC: succeeded 
...GLW_ChoosePFD( 32, 24, 8 ) 
...35 PFDs found 
...GLW_ChoosePFD failed 
...GLW_ChoosePFD( 32, 24, 0 ) 
...35 PFDs found 
...GLW_ChoosePFD failed 
...failed to find an appropriate PIXELFORMAT 
...restoring display settings 
...WARNING: could not set the given mode (3) 
...shutting down QGL 
...unloading OpenGL DLL 
----- CL_Shutdown ----- 
RE_Shutdown( 1 ) 
----------------------- 
Hunk_Clear: reset the hunk ok 
Could not load OpenGL. Make sure that you have the latest drivers for your video card from the manufacturer's web site.
Ето това е целият проблем.
 
NetCutter каза:
Я пробвай да ъпдейтнеш драйвера :wink:

Каааааак?Като отговаряш дай и малко обяснение че тука хич ме няма.
 
Е!Махни я тая Сингъл Плейър!Почни в нета да играеш,щото е мн по-яко :wink:
 
Съжалявам че връщам тази тема, но отново имам същият проблем и помня че някой ми беше дал дривер 81. едисикакво.Ще съм му много благодарен ако ми го даде пак по скипе, защото си преинсталирах windows и пак ми трябва дривера. :?
 

Горе