Предложение за нови полета в профила

Galli

Registered
И преди, пък сигурно и сега, тук има хора, които са програмисти на свободна практика. Предложението ми е да се направи едно допълнително поле, в което да пише, че потребителят предлага уеб услуги. Примерно под ранга. И отделно да има една страничка със списък на хората, които са се отбелязали като такива с кратко описание какво точно могат.
Не съм го мислил много, но мисля, че ще е полезно.
 
Мисля, че всеки начинаещ на втората седмица ще се маркира като предлагащ услуги и пак няма нищо да се разбере от това.
 
+1
Но както каза StormBreaker всеки начинаещ ...
За това ако примерно нямаш определен support или бонус да не може да добавяш такива полета
 
Може да се добави, но примерно и потребителя да има рейтинг в тази страница за да могат да се ориентират хората и да се отсяват както @StormBreaker спомена всеки начинаещ
 
Идеята е добра и трябва да има някакво такова разделяне на можещите и не - примерно по съпорт точки..
 
kriss каза:
Идеята е добра и трябва да има някакво такова разделяне на можещите и не - примерно по съпорт точки..

Еми над 100 съпорт може, но пак не е гаранция... Може и по преценка и по съпорт :D...
 
Преди ако не се лъжа бяха мислени доста неща,админа беше написал някаде нещо от сорта като искаме нещо в форума да го напривиме и той ако реши го добавя.. :roll:
 
Ей то стана дискусия.

StormBreaker прав си, но и сега може да има такива начинаещи. Това с рейтинга също си добра идея. Примерно ако имаш определен брой мнения + съпорт точки, но сортирани по форуми.

точки в гр. дизайн + брой мнения в гр. дизайн и точки в уеб програмиране + брой мнения в уеб програмиране

Но и тези изисквания не са много справедливи. Може да има хора, които могат много, но не пишат много. Идеята ми беше това да е нещо съвсем отделно от форума, а не да се започне пак писане за точки.
 
Преди време имах идея в която туриста да предложи посредничество при сделки и проекти.
Тоест едни потребители да предлагат услуги, а други да ги плащат и туриста да е посредник при плащането.
Отказах се защото ако пусна такава система то в сайта половината отговори ще са "отиди в системата и срещу пари ще ти направя всичко каквото искаш".

По същата причина не искам потребителите да си предлагат услугите тук и то в профила си, защото някой може да си помисли, че тези хора правят всичко само срещу пари.

Мислел съм начини за това какво да направя за да могат потребителите да изкарват пари чрез туриста, но всички могат да опорочат идеята на сайта.

Ето защо ако някой предлага услуги нека го прави някъде другаде.

Тук засега ще остане форум за туристи и начинаещи пък ако има и професионалисти, то нека те да идват за да помагат на начинаещите.
 

Горе