- Смяна IP-то заради adsense
WT форуми -> Пари от интернет -> Смяна IP-то заради adsense
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
obqvi_in
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 14/05/2012 5:49 pm     Смяна IP-то заради adsense Отговорете с цитат

Не знам дали това е разделът, но дано съм го уцелил. Прецаках се малко като бях у моята приятелка, като клик на рекламата си в сайта си и забравих, че съм с моята регистрация в гоогл и ми отидете и втория акаунт в adsense. Въпроса ми мога ли да си сменя IP адреса и така да си направя нов акаунт в гоогл и има ли някакъв начин да хванат след смяната и пак да ме блокират. Благодаря на всички.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
admin
Активен
Активен

Support: 224
Bonus: 474
Мнение 14/05/2012 6:20 pm     Re: Смяна IP-то заради adsense Отговорете с цитат

obqvi_in написа:
Не знам дали това е разделът, но дано съм го уцелил. Прецаках се малко като бях у моята приятелка, като клик на рекламата си в сайта си и забравих, че съм с моята регистрация в гоогл и ми отидете и втория акаунт в adsense. Въпроса ми мога ли да си сменя IP адреса и така да си направя нов акаунт в гоогл и има ли някакъв начин да хванат след смяната и пак да ме блокират. Благодаря на всички.

Ми няма проблем ако си смениш акаунта и си изтриеш всички бисквитки в браузер.
Но ти с кой сайт ще кандидатстваш?
Със същият ли?

Защото ако е със съшият ще те хванат.

Отделно искам да ти кажа, че за 1,2 ...3 клика няма да те блокират но ти явно доста си прекалил.
Аз си кликам по рекламите ми ако са ми интересни.
Ама то колко пъти се случва? 5-6 пъти месечно нещо да ми стане интересно да натисна.

Питал съм гоогле за такива кликове и те казват, че не ги отчитат и не печеля от тях но ако усетят, че го правя нарочно и системно ще ме блокнат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
obqvi_in
Нов
Нов

Мнение 14/05/2012 7:25 pm      Отговорете с цитат

Ами кликът е само един, но току що ми изписа че нямам adsense много странно и за това пак ще се регна. Ама проблема със сайта си остава същият ще ми бъде. А ти сигурен ли си, че за един клик няма да ме блокират.
Върнете се в началото
admin
Активен
Активен

Support: 224
Bonus: 474
Мнение 14/05/2012 8:00 pm      Отговорете с цитат

obqvi_in написа:
Ами кликът е само един, но току що ми изписа че нямам adsense много странно и за това пак ще се регна. Ама проблема със сайта си остава същият ще ми бъде. А ти сигурен ли си, че за един клик няма да ме блокират.

100% съм сигурен.
Никой няма да те блокира за 1 клик. Човек случайно клика някой път.
Просто случва се.
Особено ако си бил в акаунта си.

Просто няма да се зачита.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
antique
Редовен
Редовен

Support: 2
Bonus: 4
Мнение 14/05/2012 8:54 pm      Отговорете с цитат

незнам за сайта ти но как ще решеш проблема със името ти и данните който неми се вярва гоогле да не пазаят, тва е сеедно вече са ти създали досие
Върнете се в началото
obqvi_in
Нов
Нов

Мнение 14/05/2012 8:57 pm      Отговорете с цитат

Последен въпрос а ако пращам спам по пощата си в gmail дали това може да основание да ми спрат акаунта. Или най-добре е хубаво да си прочета условията така ще бъде най-добре. Още веднъж ти благодаря, че се отзова.
Върнете се в началото
samkarti
Нов
Нов

Мнение 06/11/2012 12:44 am      Отговорете с цитат

obqvi_in написа:
Последен въпрос а ако пращам спам по пощата си в gmail дали това може да основание да ми спрат акаунта. Или най-добре е хубаво да си прочета условията така ще бъде най-добре. Още веднъж ти благодаря, че се отзова.
Определено! Това е против правилата на адсенс.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Пари от интернет Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети