Домейн и хост конфигурация

mo7ika

Registered
Да предположим хипотетично, че разполагам със закупен домейн - Мога ли да го използвам, но като хост да използвам безплатен хостинг(000webhost), а другия ми въпрос е колко акаунта мога да си направя в 000webhost (за бързомислещите - нямам намерение да превръщам това в практика ако е възможно). Благодаря на отзовалите се.
 
ами би трябвало да може да стане такак както го мислиш, а за броя акаунти които можеш да създадеш - ами значи с даден емайл можеш да направиш 1 акаунт. но точно в този хостинг сайт съм имал доста проблеми - основно с огромен брой импресии и тогава ми блокират достъпа до стайтовете, които са качени там...
 
Домеина можеш да го прилагаш където си искаш ако ще и да отваря гугъл като се напише. Съветвам те ако неможеш да си позволиш хостинг да си съхраняваш нещата на твоя компютър, ако разбира се си с реално IP.
 
С реално IP съм но ъп тайма на компа ми не е задоволителен. Нужен ми е безплатен хост за няколко месеца само за един личен сайт. Относно блокирането на достъпа до сайта - да разбирам че това е след изтичането на трафика?
 
mo7ika каза:
С реално IP съм но ъп тайма на компа ми не е задоволителен. Нужен ми е безплатен хост за няколко месеца само за един личен сайт. Относно блокирането на достъпа до сайта - да разбирам че това е след изтичането на трафика?
Ами ако има повече посещения и онлайн потребители ще го блокират поне аз така съм забелязал преди като имах сайт на фрее хостинг.А ако е личен сайт с малко посещения според мен няма проблем ....
 
http://www.host1free.com/ ето безплатен хост.Става стига да не надвишаваш трафика.
 

Горе