БанЛист За Counter-Strike

skorpion1532

Registered
Проблема е че аз съм на Безплатен хостинг направих му INSTALL на самия БанЛист до тук добре но проблема е че немога да ги свържа сървърете ми кам БанЛиста аз съм към този хостинг 000webhost.com ако някой знае нека ми помогне. Много ще съм му БЛАГОДАРЕН HELP. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Аз щи дам една друга идея тъй като и аз съм се занимавал с това.
Предлагам ти да използваш плъгина на Exolent - advanced_bans_sql.amxx
Прочети малко за него в alliedmoders аз го ползвам и съм много доволен, защото едно на ръка, че е по удобен и директно от амxmodmenu можеш да банваш ами и можеш да си изведеш бановете от БД. Аз лично не ползвам готови бан системи като AMXBANS GM 1.6 и тем подобни, защото не виждам смисъл от тях тъй като с малко php можеш да направиш нещо доста по просто и в същия момент толкова качествено и да ти върши работа.
 
skorpion1532 каза:
Проблема е че аз съм на Безплатен хостинг направих му INSTALL на самия БанЛист до тук добре но проблема е че немога да ги свържа сървърете ми кам БанЛиста аз съм към този хостинг 000webhost.com ако някой знае нека ми помогне. Много ще съм му БЛАГОДАРЕН HELP. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
000webhost не позволява отдалечен достъп тоест не може да се свърже с сървъра.
 
Относно това как може да го направа Exolent - advanced_bans_sql.amxx ще може ли да ми помогнеш. Много ще ти бъда Благодарен ако ми помогнеш. :cry:
Код:
Аз щи дам една друга идея тъй като и аз съм се занимавал с това.
Предлагам ти да използваш плъгина на Exolent - advanced_bans_sql.amxx
Прочети малко за него в alliedmoders аз го ползвам и съм много доволен, защото едно на ръка, че е по удобен и директно от амxmodmenu можеш да банваш ами и можеш да си изведеш бановете от БД. Аз лично не ползвам готови бан системи като AMXBANS GM 1.6 и тем подобни, защото не виждам смисъл от тях тъй като с малко php можеш да направиш нещо доста по просто и в същия момент толкова качествено и да ти върши работа
 
Тъй като тук в този форум е забранено обсъждането на тази игра ме намери в скайп. Има го в профила ми
 

Горе