Въпрос относно PTC Neobux

xanoc

Registered
Четох, че някои взимат по над 100$ на месец от neobux. Дайте ми съвет как да изкарам поне едно 20$? Цъкам на адовете които ми излизат и сега таман събрах 1 цент, което е нищожна сума. :oops: Благодаря ! :roll:
 
Стигат до толкова много ,защото имат много реферали.Ако имаш 50 реферала ,които цъкат за теб на цен .Сметни си колко ще изкараш за месец.
 
Всеки техен получен цент идва при мен? А-ааа! А дават ли се някакви бонуси и такива?
 
Не точно.ако е 0.002 на клик ти май взимаш половината т.е. 0.0015.При всеки букс е различно.Влезни на upgrade и ти пише за твоя тип акаунт колко взимаш от реферален клик
 
ако не вложиш пари трудна работа да имаш сериозна печалба. един приятел вложи пари ъпгрейдна си акунта изби си парите и малко отгоре и после му блокираха акаунта и той незнае защо... така че има риск малко ако вложиш пари. а да накараш 100 и нагоре реални хора да кликат за теб и много трудно, почти невъзможно...
 
Имам още един въпрос:
Ако някой ми е цъкнал реферал линка, ще може ли отново след 24ч. примерно?
 
само по 1 регистрация от ИП адрес.Т.е. примерно аз ти кликвам на реферал линка и се регвам за теб,и мога само 1 път.И така всички могат по 1 път .Няма значение колко пъти са кликнали на линка,важното е да имат само по 1 регистрация
 
Да.Даден човек си прави регистрация,чрез твоя реферален линк и така като клика на рекламите ти дава и на теб $
 
Приятел ако не намериш реферали, някои твои приятели да ги зарибиш няма смисъл да се занимаваш. Аз самия цъкъм в такива саитове с по 5 акаунта (просто толкова IP-та имам) и доста трудно се стига до някаква прилична сума. А за бонуси.... само ги санувам :D

Единствено цъкам по PTC сайтове когато ми е скучно и няма какво да правя.
 
Здравейте, нова съм в това начинание, и затова и имам въпроси как се печели от рефералите, от 5 дена имам 2 реферала (директни) който цъкат на всички реклами, но на мен в акаунта ми пише че всеки е цъкал само на 4 реклами, и от всеки реферал получавам 0,002 $, това нормално ли е или има някакъв бъг, просто те цъкат на минимум 15 реклами (така ми каза единия) но на мен ми пише 4 .... Какъв е проблема моля ви кажете
 
Може просто да се обновяват по-бавно.
Ако си нова ми прати линка към букса да ти кажа дали плащат или не ,защото няма смисъл да си губиш времето в сайт,който не плаща.
 

Горе