Подкрепете WebTourist

Admin

Registered
Внимание!!!
Това мнение е редактирано, защото компютърът е упдейтнат:

Подкрепете WebTourist ||| с един вот тук:

http://www.funkykit.com/component/content/article/65-mod-my-box/10050-webtourist-iii-boris.html
 
+1 и от мен

Ако не беше Web-tourist нямаше да съм на това ниво,на което съм сега.

Благодаря на всички :?:
 
Админе, извинявам се за спама, но колко ФПС прави това "животно" на BF3, Crysis?
Напъвал ли си го до пределите, овърклок има ли, картата на стокови параметри ли е(предполагам с това охлаждане можеш да я изцедиш доста)
 
rosko каза:
Админе, извинявам се за спама, но колко ФПС прави това "животно" на BF3, Crysis?
Напъвал ли си го до пределите, овърклок има ли, картата на стокови параметри ли е(предполагам с това охлаждане можеш да я изцедиш доста)

Ми не съм я оверклоквал макар, че точно това дъно има инструменти да правиш каквото искаш.

ОТ три дена е сглобен и нямах време да го тествам с игри но battlefield 3 го пробвах и се оказа, че самата игра не показва повече от 200 FPS. това е макса.


По-принцип варира доста FPS-то.

При 1920x1080 на ultra с 4AA.
140-150 FPS с двете карти. Пада и до 120 в зависимост от мястото или с какво се движиш но отива и на 200 и там спира. Това е макса явно на самата игра.

При по-ниски резолюции седи на 200 нон стоп ама за какво ми е по-ниска.
Искаше ми се да тествам на 5000x1000, ама нямам три монитора. Щеше да държи поне 60 FPS.

Мога да направя едно клипче, ама не мога да намеря програма с какво.
Трябва с камера.
Fraps веднага ми като включа на запис и сваля на FPS-то на 120 .
Трябва с камера да снимам ако искам да снимам FPS над 120.
 
kikity_94 каза:
1 и от мен :)

@admin този комоютър на снимките твой ли е ?

Да. WebTourist || го продадох.
Него сме го коментирали тук:
http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=50812

Не е кой знае какво и за онова време не беше "отличен" но се водеше геймърски. Всички игри вървяха на макс.

Забелязвам, че на всеки нов battlefield аз сменям комп.
WebTourist | вървеше с battlefield 1942 но после battlefield 2 излезе и той не можеше да я подкара.WebTourist || подкарваше всичко на макс докато не излезе Battlefield 3 .
 
Пуснах и коментарът на @admin като цитат във fb групата в която членуваме повечето от тук:

https://www.facebook.com/groups/243654975719645/permalink/369524589799349/

Ако има някакъв проблем, @admin да съобщи и ще изтрия коментара. ;)
 
proba каза:
Пуснах и коментарът на @admin като цитат във fb групата в която членуваме повечето от тук:

https://www.facebook.com/groups/243654975719645/permalink/369524589799349/

Ако има някакъв проблем, @admin да съобщи и ще изтрия коментара. ;)

Не. Екстра. МЕрси.
Аз не ползвам facebook и не мога да си направя реклама .
Ето първи път, когато facebook може да ми е полезен.
 
Ако паднат температурите под 0 - та в стаята. Забравил си примерно да затвориш вратата на излизане. :D
 
Имаш моя глас :) Само един въпрос - такава конфигурация колко ще излезе ако може да споделиш :p
 
eddyy93 каза:
Ако паднат температурите под 0 - та в стаята. Забравил си примерно да затвориш вратата на излизане. :D

Да. Има опасност но тя не е се отнася за мен.
При мен не падат температурите под 0 през зимата дори навън.
Няма проблем.
 
kriss каза:
Имаш моя глас :) Само един въпрос - такава конфигурация колко ще излезе ако може да споделиш :p

От outmax ме питаха дали не могат да продават компютърни конфигурации с
марката WebTourist и също така да предлагат и тази конфигурация.
Това го говорихме тези дни и не знам на базата на цените в България колко ще струва точно но тази специално с водното и този монитор ще е около 7000 лв. НЕ съм сигурен но толкова.
Иначе мислехме да пуснат конфигурации с почти подобни части и подобна производителност но на цена от 2000 лв.

Аз лично мисля за нова конфигурация, която ще е типично геймъурска с геймърска карта , дъно Maximus V Gene PCI 3 и nvidia asus 660 directCU, която ще падне до цена 1900 лв. някъде и ще е с отлична производителност .
Няма да е равна на този комп но няма как да забележите разликите по време на която и да е игра.

Моя го пробвах с една карта и с две карти и ако не пускам да гледам fps някак как да видя разлика, защото с една дава 80-120 fps, а с двете между 120 и 200 и моето око поне не може да усети разлика а нямам монитор с по голяма резолюция от 1920/1080 за да тествам.
Ще може да се види разлика при някакви нови супер тежки игри и графики но не и сега.
 
Според мен, при положение, че всичко(както поясни вече) е на стокови честоти и не е овърклокнато - то нужда от това водно няма за мене! Ако наистина тая конфигурация струва 7000 лева, може да се сглоби SLI/Cross от 2 карти, което ще е доста производително и на сумати по-ниска цена от тая...

П.П.-Дай резултати ако ти се занимава от някой синтетичен тест за ЦПУ и ГПУ!
 

Горе