Малко помощ ако може ...

dou4egabana

Registered
Здравйте !
Искам да попитам защо, когато се опитам да редактирам някое флашче (.fla ) с Macromedia Flash и примерно искам да редактирам текста на някой бутон, се редактират текстовете на всички бутони едновременно , а не само на този който съм избрал .. ?
:idea:
Поздрави ...
 
Явно не владееш селекцийте добре най-вероятно си селектирал няколко бутона на вендъж избери от layers конкретния обект който искаш а пък може и да са групирани в едно всичките за това :)
 
dou4egabana каза:
Здравйте !
Искам да попитам защо, когато се опитам да редактирам някое флашче (.fla ) с Macromedia Flash и примерно искам да редактирам текста на някой бутон, се редактират текстовете на всички бутони едновременно , а не само на този който съм избрал .. ?
:idea:
Поздрави ...

Когато избереш даден обект в properties има едно instance of: ne6to si. Най-вероято всички обекти, които се опитваш да редактираш имат един и същи instance. Това се оправя като отидеш в library и дадеш десен клик -> duplicate на дадения обект
 
бутон, се редактират текстовете на всички бутони едновременно , а не само на този който съм избрал .. ?




Kashmiri Butt
 

Горе