Google PageRank ъпдейт

vinsbg

Registered
Днес е имало ъпдейт на pagerank-a и гледам, че блогчето, което си пуснах преди 20-тина дни се е вдигнал от 0 -> 3
При вас как е/?
 
critrate каза:
А от какво се определя ?
и какъв е максимума ?
Максимумът е 10.
Определя се от backlinks от сайтове. Колкото е по-голям pagerank-a на сайта, толкова по-добре за твоя сайт.
С pagerang 10 са 10-12 сайта само..
 
Благодаря ти за инфото.Ох скоро ще ми се наложи да се разправям с тези неща,а нямам никакви познания по СЕО
 
critrate каза:
Благодаря ти за инфото.Ох скоро ще ми се наложи да се разправям с тези неща,а нямам никакви познания по СЕО

Поне това е хубавото, че вече в Интернет има тонове информация за СЕО .. кое как и защо работи и се прави. ... стъпка по стъпка от самото начало и до самия край.
Мисля, че основните неща за ден-два ще ги схванеш .. Разбира се като всичко останало има супер много тактики и методи и трябва много време да се отдели(а и търпение) за да се разберат, научат и приложат, но не е толкова страшно колкото изглежда и звучи :)
 
Хехе, преди facebook имаха 9, а гоогле 8.

Гледам сега вече са по равно със 9.

Тогава много се бях изумил как facebook имаха повече от google ... :x
 
eddyy93 каза:
Хехе, преди facebook имаха 9, а гоогле 8.
Гледам сега вече са по равно със 9.
Тогава много се бях изумил как facebook имаха повече от google ... :x

То малко това е тъмна индия :) И си мисля, че има доста изненади всеки ъпдейт. Освен това сега не е толкова важно какъв ранк ще имаш, колкото беше преди 2-3-4 години...

Ето ги всички, които са с ранк 10
Дам, Фейса и Гугъла падат от 10 на 9 :)
 
Аз гоогле съм го проверявал преди време и не беше на 10 (става въпрос преди година и нещо), беше си на 8, а фб, мисля че тогава беше на 10. А в момента са на 9 и двете.

Аз честно казано този page rank, не мога да го разбера за какво служи изобщо. Дори по тази статистика съдя, че и гоогле не знаят точно как да го управляват, а пък е техен.
 
Днес и аз погледнах и останах разочарован колкото туитър съм :cry: 10 :D

Шегувам се.... ама все пак съм разочарован от 0 на 1 а е на 6 месеца.
 

Горе