- Мисля да забраня темите с процент от приходите
123
WT форуми -> За сайта/Въпроси/Препоръки/Правила -> Мисля да забраня темите с процент от приходите
Създайте нова тема Напишете отговор 

Да ги забраня ли тези обяви?
Да
87%
 87%  [ 47 ]
Не
12%
 12%  [ 7 ]
Общо гласове : 54

Автор Съобщение
StormBreaker
Support
Support

Support: 344
Bonus: 1965
Мнение 09/05/2013 4:14 pm      Отговорете с цитат

devent написа:
Сякаш няма толкова много кадърни хора тук? Сякаш ако се съберат правилните хора, не може да се получи нещо уникално? За примери бих дал сайта slides.bg, който е създаден от "наши" хора(няма да ги споменавам нарочно)

Понеже сега видях темата и мнението ти ще взема да се включа Smile

Не е достатъчно само да са кадърни хората, за да просъществува проекта. И не е достатъчно да се получи нещо уникално, за да се печелят пари от него.

За конкретния пример екипа в даден момент спря да бъде екип, а печалба почти не е имало.

Идеята ми е, че това зависи от толкова много фактори, че е на практика невъзможно двама непознати (а за >2 наистина невъзможно) да се съберат, да направят нещо наистина добро, след което да печелят от него. Не мисля, че дори приятели да са ще се получи както на всички ни се иска в един идеален свят. А тук основно говорим за "печалба", не просто да се направи добър сайт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> За сайта/Въпроси/Препоръки/Правила Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
123
Страница 3 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети