Въпрос за MP2

bganonymous

Registered
Здравейте, инсталирах си Max Payne 2 на Windows 7 32 bit., но играта не ми тръгва, поради това че е прекалено стара. Въпросът ми е как да я подкарам на седмицата, че да ми тръгне... Опитах от настройките за съвместимост, но нищо не става. Просто кликвам 2 пъти на играта и нищо не се отваря, а като дам контрол + алт + дилийт: виждам, че играта е пусната... Помощ! :)
 
десен бутон->съвместимост->(чекбокс) пусни с (падащ лист) windows blablabla->apply(приложи)
 
Jorko каза:
Не че не действа кажи аз немога да го направя...

Погледнах в Google и действително твоето решение не работи за тази игра при Windows 7. Предполагам на OP Windows-a му е 64bit-а , защото единственият човек който видях да е подкарал играта беше написал, че е с Windows 7 32 Bit Ultimate.
 
Човек точно преди 2 месеца играех тая игра пуснах я по същия начин но мисля под WIN 95 и с права на администратор той просто не е опитал всичко възможно и чака да му поднесът златната пуйка на масата....
 
Jorko каза:
Човек точно преди 2 месеца играех тая игра пуснах я по същия начин но мисля под WIN 95 и с права на администратор той просто не е опитал всичко възможно и чака да му поднесът златната пуйка на масата....
Пробвах да я стартирам като администратор, на съвместимост а бях направил: и на Windows XP, VISTA, 98... и какво ли не, но не става. Windows-а ми е седмица, 32 bit.
 

Горе