СИН ЕКРАН (BSOD) ПОМОЩ !

Stamenov

Registered
Здравейте момчета !
Преди месец-2 си купих лаптоп със стабилна конфигурация
8гб рам
2 видео карти едната е NVIDIA GEFORCE 630M 2gb другата някаква HD graphic та както и да е.
Нали надъхан съм си аз да обработвам видео клипове и какво става в 1 момент, като вкарам някой по-сериозен клип с високо качество в някоя програма за видео обработка ми вади син екран и казва че драйвър от stack kernel ми дава фира и се налага да рестартирам..
Карах лаптопа на ремонт, правиха му всякакви тестове и няма никакви проблеми, вече ми писна на **** да се занимавам всеки ден да ставам и да го нося да го оправат, да се прибирам и отново да ми вади тоя тъп син екран.

Наистина се надявам някой да може да ми даде съвет как да го оправя, защото просто не се издържа това.
Даже ако някой успее да го оправи съм склонен и да му платя, еб*л съм му майката не се живее така.. !
 
Трябва да го занесеш на сервиз сам едва ли ще можеш да го оправиш. Щом лаптопа е нов би трябвало да е в гаранция и ще ти го оправят безплатно :)
 
Мерси за отговора братле.
Карах го 3 пъти УЖ ГО ОПРАВЯТ и пак ми го дава майкаму стара... утре отивам пак ама нещата ще станат по-сериозни.
 
Би трябвало да имаш memory dump-ове от крашовете..
Виж в C:\Windows\ за папка Minidumps или файл MEMORY.DMP.

Ако ги намериш. качи ги някъде да го анализираме.
 

Горе