- Какво следва след Link Building ?
WT форуми -> SEO -> Какво следва след Link Building ?
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
raio
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 25/01/2013 9:10 am     Какво следва след Link Building ? Отговорете с цитат

Здравейте, имам един въпрос.Тъй като доста дълго време се занимавах с flash php html js .... основното за изграждане на един сайт подминах маркетинг и seo .Сайта ми всеки ден показва добри резултати, но аз не искам да спирам до тук .Както вече казах не разбирам от SEO и затова реших да си плащам на фирми за тази услуга .Та въпроса ми е след SEO какво следва ?Какво трябва да направя за да стане още по-добър ?
Има си регистрация и тук : Google Adwords
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Hous
Активен
Активен

Support: 111
Bonus: 213
Мнение 25/01/2013 10:18 am      Отговорете с цитат

Реклама...
И според идеята на сайта,можеш да споделяш във форуми и всякакви дискусии по темата.
Реклама в google adwords и във фейсбук би свършила работа,има доста компании предлагащи добре подредена и таргетирана реклама.
Върнете се в началото
valentinn
Нов
Нов

Support: 2
Bonus: 4
Мнение 25/01/2013 10:38 am      Отговорете с цитат

Няма "след Link Building". Линкове трябва да добавяш ежедневно. Не за 1 месец за събмитнеш сайта си в 1000 сайта/директории, и след това да го оставиш. По-добре всеки ден по 1-2 директории, по-голям ефект ще има.

Не знам дали имаш някаква оптимизация на сайта, но изследвай конкуренцията си, виж по какви думи искаш да се оптимизираш. Започни да събмивтваш с тези ключови думи.

Събмитвай в директории, социалки, блогове и т.н.

Направи си фейсбук страница, туитър и т.н.

Това е за сега от мен, ако се сетя нещо ще ти пиша, но е добре да дедеш сайта си, за да мога да ти дам по-конкретни съвети.
Върнете се в началото
raio
Нов
Нов

Мнение 25/01/2013 10:57 am      Отговорете с цитат

Facebook страница не знам дали ще постигна успех, но ще опитам Smile .
Много не смея да регистрирам сайта си в директории защото използвам и adsense, а Google ми препоръчват да не го правя с всички достъпни източници защото те може да нарушат page rank примерно .Благодаря ви за отговорите ! Question .Ако може само и няколко препоръки от какво да се пазя при положение,че използвам google и какво да направя за по-добър резултат ?
Върнете се в началото
Hous
Активен
Активен

Support: 111
Bonus: 213
Мнение 25/01/2013 1:46 pm      Отговорете с цитат

raio написа:
какво да се пазя при положение,че използвам google и какво да направя за по-добър резултат ?

Нелегално съдържание в сайта,проблеми с авторски права,cd keys и прочие...А за по-добър резултат просто трябва повече посещения на сайта.
Върнете се в началото
raio
Нов
Нов

Мнение 26/01/2013 5:15 am      Отговорете с цитат

@Hous tank you !
Ами значи съм в границите за момента Smile
Не поствам сайта си тук за да не спамя сайта .Мисля си да оделя още 100 лв за реклама не са много, но нямам кой знае какъв бюджет Smile .А вие бихте ли споделили мнение за услугата на host.bg и има ли смисъл от повторно използване ?
За не се ровичкате извадих информацията за нея.

Регистрация на сайт в директории и социални мрежи

Link Building е услуга за създаване на качествени и надеждни еднопосочни връзки към вашия сайт. За целта се избира подходяща колекция от блогове, социални мрежи, релевантни тематични сайтове, портали и др. Услугата е подходяща независимо дали за даден сайт вече е извършена SEO оптимизация или сайтът сега стартира.

Срокът за вписване в около 60% от директориите и социалните мрежи е до 7 дни. Изпълнението на цялата кампания отнема от една до две седмици. Регистрацията навсякъде е ръчна. След приключването й ще получите рапорт на посочения мейл. Той се записва и в контролния панел.

Активирането на линковете зависи от сайтовете в които са регистрирани и може да се забави допълнително. Подобряване във ваша полза на резултата от търсачките може да настъпи до 6 месеца след изпълнение на процедурата. Линк билдингът, макар често да постига добър ефект, сам за себе си не гарантира рязко повишаване на рейтинга в търсачките. Резултатът от тази услуга се комбинира с ефекта от характеристиките и популярността на вашия сайт.

Host.bg, съвместно с фирма SEOM, предлага два плана:

Персонален Link Building

Включва регистрация на сайта в:
* 50 Български dofollow директории
* 30 Български социални мрежи
* 5 Англоезични социални мрежи
* 15 nofollow БГ директории

Бизнес Link Building

Включва Персонален Link Building плюс:
* 20 от най-популярните фирмени и браншови каталози в България
* Създаване на запис за добавяне в DMOZ
Върнете се в началото
eros
Потребител
Потребител

Support: 5
Bonus: 8
Мнение 07/02/2013 4:32 am      Отговорете с цитат

Опитай ги linx.bg Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> SEO Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети