Липсващи мнения

Hous

Registered
Напоследък 2-3 пъти пиша в дадена тема в която няма други отговори,и след малко погледна пише 2 отговора,влизам , само моя се вижда...?Къде може да е проблема... ?
 
admin каза:
rosko каза:
Този спамбот, вярно-върши работата на голяма част от екипа, но и големи поразии прави. Излиза ми, че има нов отговор, а всъщност няма и това ми стои в жълто(иконката за непрочетен отговор в раздела) и не се чисти без да натисна "маркирай всички като прочетени). Не може ли да си стои мнението, просто да се смени текста в него("този отговор беше променен от бота на WT"). :?:

Мнението не се вижда. Не е редактирано или променено.
Има потребители които са маркирани от мен като проблемни или са нови и техните мнения чакат проверка.

От:
http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=122691
 
Леле та ти си един от тези който помагат най-много ся остава и да не може да пишеш...
 
botevis2 каза:
Леле та ти си един от тези който помагат най-много ся остава и да не може да пишеш...

По-скоро той пише, обаче не вижда отговорите : )
 
Бъдете сигурни, че тези на които не им се виждат мненията значи наистина е нужно да не се виждат.
Няма някаква грешка или проблем.
Мненията се одобряват бързо и е рядкост да се налага одобрение.
Точно пишехте това когато едно разярено дете влезе и се опита да "накаже форумът" с малко флуд с главни букви и... никой не видя.
Има го това всеки ден. Щом не може да пише значи или е някакв нов тука или е някакъв с доказани проблеми. Няма причина да се ядосваш че си ги изпуснал. Понякога някой читав новак като дойде да пита нещо и му крие мненията но това е това е съвсем в началото.
 

Горе