- Мобилна версия
12
WT форуми -> За сайта/Въпроси/Препоръки/Правила -> Мобилна версия
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
Hous
Активен
Активен

Support: 111
Bonus: 213
Мнение 11/02/2013 2:56 pm      Отговорете с цитат

qazxsw написа:
Не мисля,че форума се нуждае от мобилна версия. Предимно хората пишещи тук постват в категориите за програмиране , а през телефон да пишеш код просто не е удобно. В момента този пост го пиша от ипада си и ме домързява , а со представям от телефона ми какво ще е.

Точно Smile
Пък и голямата версия на сайта не е "тежка" а и да ви кажа повечето смартфони (особено андроид) си имат бг Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
IvanAdamov
Турист
Турист

Support: 8
Bonus: 15
Мнение 08/06/2013 7:22 am      Отговорете с цитат

И според мен не е много добра идея. В 50% + от случаите, се пише код, или се копира, и се дават линкове, качват се снимки, това е технически форум, в който
кода
, скрийншотите, файловете са на почит.
Като започнем спокойно да кодираме през телефоните си, тогава може да пуснем и форумче. Сега ще е просто загуба на адски много време за @admin.
Върнете се в началото
Revelation
Турист
Турист

Support: 40
Bonus: 80
Мнение 15/08/2013 7:18 am      Отговорете с цитат

За писането на код подкрепям. Изпитвал съм да пиша на една колежка от университета, по компютърни технологии, задача на C++ Very Happy
Пише ми тя, аз съответно почнах да пиша(с indent), а тя горката се притеснила дали ще и отговоря. След 10 минути писане на 3-4 реда код и отговорих. Very Happy Мъка си е да пишеш код от телефона. Почваш да бъркаш буквите, триеш-повтаряш и накрая хвърляш телефона, защото

PHP code:

for ( $i = 0; $i < sizeof($data); $i++ ) {

}

го пишеш 2ч.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> За сайта/Въпроси/Препоръки/Правила Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
12
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети