- Battlefield 4 - вече на пазара
12
WT форуми -> Игри Филми Музика -> Battlefield 4 - вече на пазара
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
admin
Активен
Активен

Support: 224
Bonus: 474
Мнение 27/03/2013 3:08 pm     Battlefield 4 - вече на пазара Отговорете с цитат

Пуснаха Battlefield 4 за pre-order .
Battlefield 4 ползва Frostbite™ 3 engine и изисква directX 11.
Цената включва играта, бета версията и всички добавки за напред.

Есента май ще излиза играта но още след месец ще има beta версия и ще стават грандиозни битки.

Никой не знае какви ще са изискванията към хардуер . Най-вероятно подобни като на Crysis 3.
Хубавото е, че battledield 3 беше опитимизирана за гейм на PC максимално и
е вероятно и battlefield 4 да е много оптимизирана.

Най-вероятно ще се чака излизането на новите конзоли за да може играта да се играе с максимална графика , защото в моментът това е невъзможно.
Battlefield 3 беше много осакатена за конзолите както и новият кризис 3.

Ето и видео:
http://www.youtube.com/watch?v=U8HVQXkeU8U&hd=1

Няма все още официално описани изисквания от към хардуер но слуховете са за:

Минимум:
Processor: Core 2 Quad 2.4 GHz or AMD Athlon II X4 2.8 Ghz
RAM: 3GB
Graphic card: DirectX 11 or 11.1 compatible Nvidia or AMD ATI card, ATI Radeon 6450 or higher, Nvidia GT 520 or higher.
Graphics card memory: 1024 MB
Sound card: DirectX compatible sound card
Hard drive: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version

Препоръчителни:
Processor: Quad-core Intel or AMD CPU
RAM: 4GB
Graphics card: DirectX 11 Nvidia or AMD ATI card, Nvidia GeForce GTX 660 Ti or AMD Radeon 7950.
Graphics card memory: 1 GB
Sound card: DirectX compatible sound card
Hard drive: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
djman
Активен
Активен

Support: 103
Bonus: 196
Мнение 27/03/2013 4:49 pm      Отговорете с цитат

Съдейки по 17-минутния геймплей - леко полиран Battlefield 3 ... Дано не е така. Гледам е модерно да се пускат леко подобрени (ключова дума ЛЕКО) продукти, само защото знаят че има кой да купува. Дано не съм прав за BF4.

Аз най-вероятно съм пас за BF4. Писва ми как всички игри стават зверски комерсиални.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Vladkata
Редовен
Редовен

Support: 70
Bonus: 142
Мнение 27/03/2013 7:03 pm      Отговорете с цитат

djman написа:
...

И на мен от клипа ми направи впечатление че е доста близко до 3-ката. Не че съм я купувал нея, но просто нищо иновационно. Естествено различна кампания, но ще видим Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
admin
Активен
Активен

Мнение 27/03/2013 7:14 pm      Отговорете с цитат

djman написа:
Съдейки по 17-минутния геймплей - леко полиран Battlefield 3 ... Дано не е така. Гледам е модерно да се пускат леко подобрени (ключова дума ЛЕКО) продукти, само защото знаят че има кой да купува. Дано не съм прав за BF4.

Аз най-вероятно съм пас за BF4. Писва ми как всички игри стават зверски комерсиални.

Е то кога не са били комерсиални?
Сега просто са по защитени и не може да ползваш BF3 online без да платиш.
Но иначе всички пускат пиратски копия на продуктите си за single player.
Само GTA 5 даже не иска да пуска въобще играта за PC. Иска първо да издои хубаво тези с конзолите. Smile

И на мен ми изглежда на клипа доста близък с Battlefield 3 обаче ползва
Frostbite 3
http://en.wikipedia.org/wiki/_(game_engine)

какво ще значи това още не се знае, защото това е първата игра с новият енджин но докато не видя графиката на компютъра си не мога да преценя.
Тези филмчета в youtube са с толкова смачкано качество, че не може да се прецени.

А относно комерсиалните игри мога да кажа, че ще стават все по комерсиални и все по-скъпи, защото след успехът на няколко игри ( не можеш да играеш Мулти без да платиш) това е новият бизнес в който се влагат пари.
Филмовата индустрия така и не намери начин да ги защити продуктите си и секторът запада (виждате, че вече хубави филми няма) а в същото време в игри ще се влага все повече и повече и ще има все повече нови продукти. Хората искат забавление.

Парите са истинският engine на прогреса. Некомерсиални неща вече няма.

Това , че от EA цицат яко от потребителите е друг въпрос но предлагат и
Върнете се в началото
DarkAngelOfhope
Потребител
Потребител

Support: 37
Bonus: 37
Мнение 27/03/2013 7:54 pm      Отговорете с цитат

Аз пък миналата седмица си купих BF3 с всички DLC-та за 60 лв (имаше промоция в origin). Добра е играта, но съм леко разочарован от летящите машини и по скоро от оправлението. Очаквах да е по трудно и може би по реалистично. Иначе обстановката е много добра макар че аз играя на лаптоп и не мога да подкарам играта на максимум а по скоро на средни настройки и някой на високи, но графиката пак е добра и звука е страхотен Smile Като я пусна през уредбата все едно съм на война Very Happy Малко ми е трудно да различавам войниците от обстановката но може би ще свикна. Снайпериста ми е много тегав макар че снайперите са ми любими оръжия в повечето игри Smile Тука главно играя support и по рядко assault Smile поне за сега де.

Като искам да се бия с хеликоптер просто влизам на Battlefield Play4Free, незнам някой от вас дали я е пробвал тази версия, но там летенето изисква доста повече умения за самото летене от колкото на BF3 Smile На 3-ката летя лесно само че убиването ми е проблем все още Very Happy То и пеша ми е трудно да убивам де, както и ми е трудно да свикна че ножа не убива от първия път като срещнеш някого, иначе в гръб като настигнеш някого е голям кеф с ножа Very Happy

Като цяло играта е добра и ми харесва Smile 4-ката може би ще е по добра, до колкото разбрах ще има и битки по вода, но дали ще си я купя ... незнам. Смятам 3-ката да я поиграя няколко години. BF P4F я играя от 2-3 години вече Smile
Върнете се в началото
djman
Активен
Активен

Support: 103
Bonus: 196
Мнение 27/03/2013 8:23 pm      Отговорете с цитат

admin, със сигурност парите са истинския engine на процеса, но имат и обратна страна, и за пример ще дам Call of Duty поредицата. След MW2 няма нищо иновативно, следващите версии са почти 1:1 с предните. Това е защото Activision са 100% сигурни (и с право) че ще имат продажби - и то предварителни, независимо какво. За какво да се изхвърлят с нови неща, след като така или иначе ще се купува? Същото е и с iPhone. Така че както могат да са енджин, така могат и да са пречка...

Също ме дразнят DLC-тата, защото заради тях се пускат недовършени игри, с цел после да се купят DLC-та на цената на играта, ако не и по-скъпи (BF и CoD отчасти не ги считам) - много хубав пример е Mafia II. Та, в някои случаи парите не само задържат прогреса, ами и развалят продукта. Ноо това е друга тема Smile
Върнете се в началото
SveXteZ
Редовен
Редовен

Support: 68
Bonus: 116
Мнение 27/03/2013 8:54 pm      Отговорете с цитат

Ако наистина @admin e прав и игрите стават все по-качествени с удоволствие ще си ги купувам, но на този етап EA Games бълват такива глупости, че направо могат да откажат човек от игра. Доколкото знам най-печелившата им игра е The sims, която пък не е мой стил. Тази компания просто адски много пропада, поне в моите очи. Наскоро пуснаха Simcity, която беше пълна с невероятно много ама адски много бъгове, които не просто бяха малко дразнещи, ами изобщо не можеше да се играе заради тях. Няколко седмици през ден-два пускаха ъпдейти и фиксваха някои неща и накрая решиха да я пренапишат наново. Игра, която струва 80 лв и да е толкова сбъгясана, че да не можеш да я играеш ...
За това пък и толкова харесвам Valve, като компания за игри, те са просто страхотни, до сега не съм видял лош ход от тях.
Бърз пример: Left 4 dead 1 & 2 ги сляха в една игра и когато имаш двойката, няма нужда да си купуваш единичката. Пускат страхотни промоции ( l4d2 от 15-16$ на 3.5$ ) и също така може и да имат малки бъгове, но игрите им стават за игра при releasе-а.
Бях си купил Team Fortress 2 (когато още се продаваше ) и през 2-3 седмици имаше ъпдейти, които помагаха за играта ( не прословутите шапки ) и бях много доволен че за 10$ получих игра, която се поддържа с години ( и до ден днешен ).
Та за разлика от EA Games от които мога да очаквам само bullshit, поне от Valve мога да заложа на качество. И в тази връзка не очаквайте кой знае какво от BF4, за да не останете разочаровани.
Когато пуснаха бетата на BF3 я поразцъках и като върл фен на BF стил тази игра изобщо не ме грабна, направо си я изтрих и пуснах BF 1942 ...
Върнете се в началото
admin
Активен
Активен

Мнение 27/03/2013 9:12 pm      Отговорете с цитат

За EA маркетинг може да се коментира много.
Много хора ще кажат , че са нагли но те продадоха 15 милиона копия на BF3
и то само заради мутиплеъра.
Аз играя Battlefield Multiplayer от около 10 години. Може и по малко да са не мога да гарантирам точно кога беше но дори тогава се играеше прилично BF 1942 в световната мрежа.
После излезе Battlefield 2, която се спуках да я играя.
Това обае което направиха при БФ3 е невероятно.
Демо не знам какво е пуснато. Ако е Single то ясно, че е тъпня но ако се говори за Multi не мога да се съглася.
Имам 500 часа игра в мулти и 27000 убийства и съм се убедил, че тази игра е точно за мен. Имам на ден 1 час обедна почивка в който си отдъхвам и е удоволствие да го запълня с Battlefield.
Отделно тази игра мога да я спра и пусна без да има значение.
Просто е за мен.
Върнете се в началото
Vladkata
Редовен
Редовен

Support: 70
Bonus: 142
Мнение 27/03/2013 11:14 pm      Отговорете с цитат

admin написа:
...

Точно това и на мен ми харесва - игра която можеш да я играеш и 20 мин. и 1 час, когато поискаш, а не да си задължен да играеш 3 часа, иначе да няма смисъл да влизаш...

Аз като теб се разбивам от игра, само че на CoD MW3 Smile
Върнете се в началото
DarkAngelOfhope
Потребител
Потребител

Support: 37
Bonus: 37
Мнение 27/03/2013 11:24 pm      Отговорете с цитат

Да така е ... влизаш трепеш малко и излизаш и каквото си спечелиш си го печелиш Razz теглиш 2-3 ножа на някого и дим да те няма Very Happy

btw защо мога да имам само 2-ма приятели в BF3 и ми казва че листа ми бил пълен ... Smile и ми е много странно защо някои карти не ми зареждат изобщо ... Smile
Върнете се в началото
admin
Активен
Активен

Мнение 27/03/2013 11:26 pm      Отговорете с цитат

DarkAngelOfhope написа:
Да така е ... влизаш трепеш малко и излизаш и каквото си спечелиш си го печелиш Razz теглиж 2-3 ножа на някого и дим да те няма Very Happy

btw защо мога да имам само 2-ма приятели в BF3 и ми казва че листа ми бил пълен ... Smile и ми е много странно защо някои карти не ми зареждат изобщо ... Smile

На мен днес ми даде тази грешка докато се опитах да добавя един.
Даде ми че листът му е пълен. Бъг сигурно.
Върнете се в началото
Illusion
Турист
Турист

Support: 1
Bonus: 2
Мнение 01/04/2013 1:25 pm      Отговорете с цитат

admin написа:
DarkAngelOfhope написа:
Да така е ... влизаш трепеш малко и излизаш и каквото си спечелиш си го печелиш Razz теглиж 2-3 ножа на някого и дим да те няма Very Happy

На мен днес ми даде тази грешка докато се опитах да добавя един.
Даде ми че листът му е пълен. Бъг сигурно.
Списъка с приятели има лимит вече… http://answers.ea.com/t5/Origin/Battlelog-Origin-Friend-Limit/td-p/86470
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Игри Филми Музика Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
12
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети