- Battlefield 4 - вече на пазара
12
WT форуми -> Игри Филми Музика -> Battlefield 4 - вече на пазара
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
admin
Активен
Активен

Support: 224
Bonus: 474
Мнение 02/04/2013 11:46 am      Отговорете с цитат

DarkAngelOfhope написа:
Аз пък миналата седмица си купих BF3 с всички DLC-та за 60 лв (имаше промоция в origin). Добра е играта, но съм леко разочарован от летящите машини и по скоро от оправлението. Очаквах да е по трудно и може би по реалистично. Иначе обстановката е много добра макар че аз играя на лаптоп и не мога да подкарам играта на максимум а по скоро на средни настройки и някой на високи, но графиката пак е добра и звука е страхотен Smile Като я пусна през уредбата все едно съм на война Very Happy Малко ми е трудно да различавам войниците от обстановката но може би ще свикна. Снайпериста ми е много тегав макар че снайперите са ми любими оръжия в повечето игри Smile Тука главно играя support и по рядко assault Smile поне за сега де.

Аз познавам поне 100 човека дето си я взеха заради тази промоция обаче се зарибиха и сега искат Battlefield 4. Smile

Относно това дето не виждам войниците е проблем от една страна на малкият монитор.
Ето защо тези с големи монитори имат доста по голям шанс. Тоест малко е нечестно. При мен съм забелязал на лаптоп ако играя завършвам примерно 10 : 10 , а на голям монитор с повече детайли 30:10.
Тоест три пъти по-добре се справям.

От друга страна не си свикнал да маркираш с Q.
КАто свикнеш почваш да маркираш напосоки и виждаш ако има скрити войници из храсталаците.
В баттлефиелд 4 това маркиране е съвсем направено ламерско.
НАтискаш и маркираш всички и вече не могат да се скрият.
Поне така виждам от клипът:
http://youtu.be/U8HVQXkeU8U?t=9m55s&hd=1

а в battlefield 3 маркирането също е лесно и особено ако си се качил на самолет и искаш да виждаш мравките долу.
http://www.youtube.com/watch?v=aHymwUuWGVw&hd=1

Аз и без маркиране ги виждам на големият монитор но понякога тези камуфлажи прикриват.

Иначе самолет да караш хич не е лесно особено ако има други вражески самолети наоколо или някоя противовъздушна машина скрита в храсталака.

Иначе снайпер не е лесно да се играе.
В battlefield 3 са направили снайперите да се виждат отдалеч. Светят им
пушките като фенерчета и веднага ги виждаш.
Тъпо е но така е направено.
Отделно освен пушката и пистолет друго не можеш да носиш.
Аз обичам да играя снайпер но в последно време играя с медик + crossbow . Този crossbow е като снайпер , че и даже повече демидж и хем не се виждаш отдалеч хем и може да носиш нормална пишка с него като ти потрябва да се стреляш близо.
Ето ти демо:
http://www.youtube.com/watch?v=rov_d7DLa_k&feature=youtu.be&t=38s&hd=1
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
djman
Активен
Активен

Support: 103
Bonus: 196
Мнение 02/04/2013 12:56 pm      Отговорете с цитат

admin, пушките (снайперите) не светят като фенерчета ако не им сложиш фенерче/лазер... Изобщо да играеш с лазер ми се струва тъпо - има ли някакво приложение? От фенерчето има (със сигурност не на снайпер обаче), ама лазера...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
admin
Активен
Активен

Мнение 02/04/2013 3:44 pm      Отговорете с цитат

djman написа:
admin, пушките (снайперите) не светят като фенерчета ако не им сложиш фенерче/лазер... Изобщо да играеш с лазер ми се струва тъпо - има ли някакво приложение? От фенерчето има (със сигурност не на снайпер обаче), ама лазера...

Светят като с фенерчета.
Туриш ли над 4x (6x,8x,12x) увеличение светиш.
Даже останалите направо в светлината те стрелят.
Тактическият фенер си е тактически фенер. Лазерът също.
Но ако на твоят снайпер не му добавиш фенер или лазер това не значи, че не светиш даже и през пушилката.
Казва се Scope Glint.
https://www.google.com/search?q=battlefield+Scope_Glint&aq=f&oq=battlefield+Scope_Glint&aqs=chrome.0.57j60j0l2j60j0.2442j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8#hl=bg&q=battlefield+3+Scope+Glint&spell=1&sa=X&ei=5uhaUcKsJ62p0AXc_YD4AQ&ved=0CCoQBSgA&bav=on.2,or.r_cp.r_qf.&fp=e2f079f576b1fb3&biw=1920&bih=955

Примерно изстрелвам димна граната и всички снайперисти срещу мен нищо не вижда, а аз ги виждам всичките (по светлините на оптиката)
Поиграй малко и ще видиш.
Ако искаш влез с един снайпер в някоя карта и ще влезна да те снимам да видиш как светиш като все едно си с тактически фенер. А не си.
Това е направено за да не могат да се скрият снайперите.
Ако искаш да не те виждат със снайперът трябва да сложиш до 4x увеличение.

Ако не можеш да се видиш сам как светиш питай някой дето играе и той ще ти потвърди. Или просто провери в нета да видиш колко недоволни има но мен лично ме кефи това, защото снайперистите нямат предимство.
Ти ако не знаеш за това, че светиш с оптиката е кофти, защото сигурно се чудиш как всички те виждат още като застанеш някъде да "чакаш".

http://battlefield.wikia.com/wiki/Scope_glint#Scope_Glint
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
djman
Активен
Активен

Support: 103
Bonus: 196
Мнение 02/04/2013 5:46 pm      Отговорете с цитат

Омг аз пък мислих че повечето играчи са глупави и слагат фенер на снайпер... Very Happy Мерси за просветлението!)) Определено са помислили за това и добре са направили.
Върнете се в началото
admin
Активен
Активен

Мнение 02/04/2013 5:59 pm      Отговорете с цитат

djman написа:
Омг аз пък мислих че повечето играчи са глупави и слагат фенер на снайпер... Very Happy Мерси за просветлението!)) Определено са помислили за това и добре са направили.

И си викаш "какво им става на тези хора всички задължително с фенери" . Smile
Върнете се в началото
deam0n
Tourist Defender

Support: 198
Bonus: 949
Мнение 03/04/2013 9:39 am      Отговорете с цитат

admin написа:
djman написа:

И си викаш "какво им става на тези хора всички задължително с фенери" . Smile

Добре са го измислили. То и в живота един снайпер ще проблясква.
Върнете се в началото
deadlycreeperbg
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 11/04/2013 9:17 pm      Отговорете с цитат

Аз трейлъра не мога да подкарам, пък играта.. Иначе е уникална - няма спор. Чудя се коя ще бие по графики - Crysis 3 или Battlefield 4
Върнете се в началото
admin
Активен
Активен

Мнение 11/04/2013 9:37 pm      Отговорете с цитат

deadlycreeperbg написа:
Аз трейлъра не мога да подкарам, пък играта.. Иначе е уникална - няма спор. Чудя се коя ще бие по графики - Crysis 3 или Battlefield 4

То и сега Battlefield 3 бие Crysis по графика. Smile
Макар кризизата да е пипната много от към графика все пак като цяло battlefield 3 за мен е с по-добра графика.
Това , че кризата е по-тежка не я прави по-красива или с по-добра графика от battlefield 3.
Просто недобре оптимизирана игра. Влизам през някакви стълби и като погледна как товари картите и не се връзва.
Е защо? Стълбища и стени. Какво товари толкова?

Battlefield 4 според мен ще е много с много по-добра графика от кризис3 и дори ще е по оптимизирана.

Crysis 3 е просто един тежък бенчмарк и нищо повече.
Върнете се в началото
deadlycreeperbg
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 11/04/2013 10:38 pm      Отговорете с цитат

Съгласен съм. Затова съм против EA. Иначе преди ми доиде една идея на акъла - да се играят игри от рода на crysis 3 дори на компи преди 10 години. Става така:
1.Сваляш си софтуер за свързване към друго PC (като teamviewer, но по- добра, по- бърза и HD).
2.Плащаш си геймтайм и играеш на каквато искаш игра. Но не знам дали е възможно, щото ако си със слаб интернет...

А иначе за BF4 мисля, че ще излязат прекалено много DLC-та и ще стане простотия точно както BF3. Ако не си премиум умираш от 1 патрон.
Върнете се в началото
admin
Активен
Активен

Мнение 11/04/2013 11:15 pm      Отговорете с цитат

deadlycreeperbg написа:
Съгласен съм. Затова съм против EA. Иначе преди ми доиде една идея на акъла - да се играят игри от рода на crysis 3 дори на компи преди 10 години. Става така:
1.Сваляш си софтуер за свързване към друго PC (като teamviewer, но по- добра, по- бърза и HD).
2.Плащаш си геймтайм и играеш на каквато искаш игра. Но не знам дали е възможно, щото ако си със слаб интернет...

И със бърз интернет пак не става. Въобще не може през интернет да мине това . Дори за игра от преди години не става, камо ли новите игри.
не разбрах защо си писал "затова съм против ЕА".
Аз не написах нищо против компанията. Особено когато съм доволен от нея и купувам игрите и.

deadlycreeperbg написа:

А иначе за BF4 мисля, че ще излязат прекалено много DLC-та и ще стане простотия точно както BF3. Ако не си премиум умираш от 1 патрон.

Не може да казваш такива неща. След като съм играл повече от 600 часа online мога да знам дали имаш предимство а или нямаш.
Предимство нямаш. Умираш от един патрон ако някой те уцели в главата и няма значение дали е премиум или не.
Премиум акаунтите дават карти и няколко оръжия.
Но тези оръжия са нищо и те не могат да ти помогнат в играта.
Мога да ти ги изброя и нито едно не е нищо особено. Готини са но до там.
Battlefield 3 излезе на 50 евро и след това платих още толкова за премиум.
Тоест 100 евро.
В същото време плащам по 70 евро за игри като Crysis 3 дето освен за бенчмарк и едно превъртане не стават.
FarCry е супер но играх 2 седмици и край. За това платих 60 евро.
И в крайна сметка Battlefield 3 ми идва без пари, защото за 100 евро вече втора година играя.

Има обаче едно оръжие от премиумът с което наистина много играя но то не е с куршуми и малко хора могат да играят добре с него.
http://www.youtube.com/watch?v=rov_d7DLa_k&feature=youtu.be&t=39s&hd=1
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Игри Филми Музика Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
12
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети